V červenci se vzali a ještě v čerstvé posvatební euforii Nicol otěhotněla! Už tak velkou radost vzápětí vystřídala radost dvojnásobná. Pár se na Instagramu pochlubil rodinnými fotografiemi, kde je vidět Nicolino rostoucí bříško i snímek z ultrazvuku, a uvedl, že čekají jednovaječná dvojčata! „I pro nás to bylo velké překvapení – na první kontrole nic vidět nebylo, za 14 dní se objevili dva,“ řekl Blesku šťastný otec Václav Kočka nejmladší.

Nicol je nyní v pátém měsíci těhotenství. Jejich první miminko, Vašík, zemřelo v pouhých šesti dnech, páru se pak narodila ještě dcerka Mia, které jsou dva roky. „Mia ještě těhotenství moc nevnímá, ale že v bříšku jsou dvě mimi, už ví. Myslím, že bude trochu žárlit,“ uvedl Kočka. 

Vzhledem k tomu, že dvojčata jsou jednovaječná, budou mít stejné pohlaví. Do široké rodiny Kočkových se v uplynulých letech narodila řada dětí a všechno byly holčičky, jestli se teď poměr konečně trochu vyváží, ale zatím není jasné. „Nad jmény pro kluky i holky jsme už přemýšleli. První nápad na klučičí jména byli Honzík a Vašek, ale protože Vašíka už jme měli, a nechtěli jsme, aby další byl jako náhrada, nakonec jsme od obou upustili. Holčičí už máme, ale zatím si je necháme pro sebe všechny. Podle toho, jak to dopadne,“ řekla Nicol.

Video
délka: 00:30.96
Video se připravuje ...

Václav Kočka nejmladší se oženil s Nicol Findejsovou Instagram, Facebook

Fotogalerie
26 fotografií