Blondie dostal Vladimír od kamaráda. „Jeho fence se nečekaně narodila štěňata a tak mi jedno daroval,“ řekl Blesk.cz prodejce Nového prostoru Vladimír. Jenže před dvěma týdny utekla.

„Když jsem šel nakoupit do Albertu v metru na Můstku, nechal jsem ji pohlídat jedné paní. Blondie se ale něčeho lekla, vytrhla se i s vodítkem a utekla,“ popsal situaci Vladimír. Utíkala směrem na Jindřišskou a dál na Masarykovo nádraží. Podle informací, které kolují na sociálních sítích, někdo Blondie viděl v Italské ulici. 

Poslední informace o fence přinesla stránka Psí život: Od jedné z našich příznivkyň nám přišla fotka psa, který byl viděn minulé úterý v poledne v Charvátově ulici (za Májem u Národní třídy),“ napsali na Facebook s tím, že jde téměř jistě o ztracenou Blondie. 

Pejsek, kterého vyfotili u Národní třídy, je s největší pravděpodobností ztracená Blondie.
Pejsek, kterého vyfotili u Národní třídy, je s největší pravděpodobností ztracená Blondie.
Autor: Psí život

Pejsek ležel před obchodem a vypadalo to, že na někoho čeká. Je tedy pravděpodobné, že se ho někdo ujal a teď se o něj stará.

Pomozte s pátráním

Blondie je rok a půl stará, na jaře očkovaná proti vzteklině a dalším nemocem. „Na všech tlapkách má bílé prsty,“ dodal Vladimír. Podle Facebooku Psí život se má u Vladimíra a jeho ženy moc dobře a je na ně hodně fixovaná. Pokud by ji kdokoli viděl, ať ihned volá na telefon 773 934 717.

Takhle vypadá fenka Blondie, po které pan Vladimír pátrá.
Takhle vypadá fenka Blondie, po které pan Vladimír pátrá.
Autor: Facebook Psí život