Nadační Fond Zkruhu pořádá „tetování na dobrou věc“ už poosmé v řadě. „Výtěžek akce je věnován potřebným, zejména dětem, na různé pomůcky, pobyty a jiné činnosti či produkty zvyšující kvalitu jejich života. Jména podporovaných budeme postupně zveřejňovat před zahájením Zkruhu8 a podle výsledku možná doplníme také po akci,“ prozrazují pořadatelé charitativní události.

Akce přitom bude probíhat ve dvou rovinách. A to tak, že část lidí, která tady bude tetována, jsou výherci listopadové dražby. Zbylá část návštěvníků nepřijde zkrátka. Přestože jste se nezúčastnili dražby, můžete si také nechat vytetovat symbolické tetování kroužku.

A proč kruh?

Název vychází z nejdokonalejšího tvaru na Zemi, z kruhu, který je ústředním motivem činnosti Zkruhu. „Kruh, uzavřený a harmonický celek, vnímáme jako symbol ochrany, ať už jako záchranný kruh, kruh rodinný, kruh blízkých, nebo kruh lidí se stejným údělem či osudem,“ vysvětlují pořadatelé akce. Více se o události dozvíte tady.

„Pomáhám těm, kteří si bolest nevybrali“, je motto, které provází Zkruhu od začátku. Akce je tedy o vědomé a také dobrovolné bolesti účastníků, která pomůže zmírnit „bolest“ někoho, kdo si ji sám nezvolil.

Kdy: V sobotu 8. prosince
Kde: Ve Vnitroblocku, Holešovice
Vstupné: žádné

Fotogalerie
13 fotografií