Podpořit dobrou věc

Hned začátkem týdne můžete podpořit dobrou věc. V kampusu Hybernská se koná  dvoudenní jarní dobročinný bazar pro Cestu domů, která provozuje Domácí hospic na území Prahy. Komukoliv z České republiky poskytuje poradenské služby v oblasti péče o nevyléčitelně nemocné a umírající. „Kromě kvalitních použitých věcí nabídne i nové zboží, součástí bude i módní přehlídka,“ píší organizátoři.  

Kdy? v pondělí 23. a úterý 24. dubna vždy od 10 do 19 hodin

Kde? Kampus Hybernská, Hybernská 4, Praha 1

Prague Photo

25 expozic, 130 fotografů, stovky fotografií! To všechno uvidí milovníci fotografování a fotek na akci Prague Photo. Již XI. ročník uvede obsáhlou sekci tvorby nejmladší generace fotografů – studentů a čerstvých absolventů sedmi odborných škol.

Kdy? od úterý 24. do neděle 29. dubna, denně od 10 do 19 hodin

Kde? Clam-Gallasovův palác, Husova 158/20, Staré Město

Na Starém Městě se koná Prague Photo
Na Starém Městě se koná Prague Photo
Autor: Facebook Prague Photo

Hybernská »podruhé«

V Kampusu Hybernská se dveře netrhnou. Poté, co v něm v úterý skončí dobročinný bazar, ve středu se konají latinskoamerické trhy Mekádo. Návštěvníci budou moci na nádvoří ochutnat autentické latinskoamerické speciality jako například venezuelské taštičky arepas, peruánské špízy anticuchos, argentinské cukrovinky alfajores, mexické tacos a další. 

Kdy? ve středu 25. od 11 do 22 hodin

Kde? Kampus Hybernská, Hybernská 4, Praha 1

Budoucí kampus
Budoucí kampus
Autor: Eva Fornálová

Zahájení sezóny

To bude velké! Stalin ve čtvrtek zahajuje po zimní přestávce opět sezónu. „Za mixpultem se prostřídají rapmaster ∆NGRY ΠABLEFLIP a krotitelka zrcadlových koulí Kierastoboy, hladové krky bude sytit legendární kuřecí Prague Jerk Station. Příjď i ty potkat v jeden večer celou Prahu!, lákají organizátoři na Facebooku.

Kdy? ve čtvrtek 26. dubna

Kde? Stalin, Letenské sady, "pod kyvadlem"

Za kolik? zdarma

Kulturní centrum Stalin odstartuje sezónu
Kulturní centrum Stalin odstartuje sezónu
Autor: Eva Fornálová