Pondělní bruslení s vlastní výbavou

Pošmourné pondělí je jako stvořené pro to, abyste vyplavili endorfiny z těla a měli opět veselou náladu. Proto doporučujeme vyrazit si zasportovat. A pokud máte před výplatou, nebo jen chcete ušetřit, zajděte si třeba zabruslit na kluziště s vlastními bruslemi na Letnou, nebo Ovocný trh. S vlastní výbavou to je zdarma. Více informací objevíte tady.

 

Kdy? Po celý týden
Kde? Letná a Ovocný trh
Vstupné? Zdarma s vlastními bruslemi

Na Letné objevíte kluziště i sněhové duny.
Na Letné objevíte kluziště i sněhové duny.
Autor: Eva Fornálová

Úterní dokument v Crossu

V úterý večer si můžete bez peněz užít i promítání dokumentu Šťastní to lidé - rok v tajze v klubu Cross. V sedm večer tak můžete navštívit sibiřskou vesnici Bakhtia, na kterou se dostanete jedině vrtulníkem. Více informací objevíte tady.

 

Kdy? V úterý od 19 hodin
Kde? Klub Cross, Praha 7
Vstupné? žádné

Street Food Jam: Spletité obrazce z technických předmětů jsou neuvěřitelné.

Středeční přednáška o rostlinné stravě

Ve středu můžete zjistit, jak se stravují vegani. Dlouholetý vegan Pavel Houdek vás provede svým světem tak, aby vám ukázal, jak nejlépe přejít na rostlinnou stravu. Nebude chybět ani kulinářská ani výživová oblast veganství. Více informací objevíte tady.

 

Kdy? Ve středu od 19 hodin
Kde? Veleslavínova 10 
Vstupné? Dobrovolné

Pavel Houdek vám poradí s veganstvím.
Autor: Pavel Houdek

Čtvrteční pozorování detailu

Ve čtvrtek se vydejte na výstavu Pocta detailu galerie do budovy UMPRUM. O vernisáži už jsme vám tady v pátek psali. Na rozdíl od otevření si teď můžete v klidu užít jednotlivé fotografie, které autor naskládal za sebe na stůl, abyste si vybrali fotky, které vám padnou do oka a detailně si je prohlédly. Více informací objevíte tady.


Kdy? Nejen ve čtvrtek od 10 do 18 hodin
Kde? UMPRUM
Vstupné? žádné

Pocta detailu

Páteční meditace

V pátek se můžete zdokonalit ve všímavosti ve Skautském institutu. Té se budete učit skrze meditaci, která bude zaměřena na práci s vlastním tělem. Přestože je akce zcela zdarma, je zde omezená kapacita. Více informací a registrační formulář objevíte tady.

 

Kdy? V pátek od 18:30 hodin
Kde? Skautský institut, Staroměstské náměstí
Vstupné? žádné

...
Autor: Shutterstock.com