Předskokanem mladé úspěšné německé kapely byl hudebník Conner Youngblood z Ameriky, který dav fanoušků se svou kytarou dostal pořádně do varu. Není tak divu, že netrpěliví fanoušci následně řičeli a volali, aby už nastoupilo hlavní číslo večera ještě několik desítek minut před devátou hodinou, kdy mělo Milky Chance nastoupit.

Jakmile padla devátá hodina večerní, světla se ztlumila a z dýmu vystoupil frontman kapely Clemens Rehbein, který to spolu s dalšími členy kapely pořádně rozjel. Bez povídání se rovnou dali do hraní. A s nimi se pustil do zpěvu i celý sál, který zpíval a tleskal do rytmů písně Clouds.
Video
délka: 03:32.95
Video se připravuje ...

Milky Chance zahráli nejen staré známé hity, ale také nové skladby z alba Blossom. Eva Fornálová

Řičení nekončilo ani mezi jednotlivými písněmi. Dav fanoušků si zpíval nejznámější písničky, a skákal a tleskal do rytmu. „Mockrát vám děkujeme. Jste báječné publikum,“ radoval se mezi písničkami zpěvák Clemens Rehbein.

Mezi novinkami z nové desky Blossom zazněla například písnička Firebird. Nechyběly ale ani nejznámější odrhovačky. Na samý závěr tak kapela zvolila to nejlepší, a to Stolen Dance, kterou se v roce 2013 dostala do povědomí celého světa. „Miluju Milky Chance. Je to můj splněný sen k narozeninám. Poprvé mi v Česku unikli, tak teď si je můžu užít,“ těšila se jedna z fanynek Denisa, která si koncert také náležitě užila.

O Milky Chance

Kapela Milky Chance vznikla teprve v roce 2012Hudebníci Clemens Rehbein a Philipp Dausch se potkali poprvé v jazzovém kvartetu. Z původních dvou hudebníků se Milky Chance rozrostlo o další dva členy, kteří se drží dodnes. 

Fotogalerie
33 fotografií