4. duben 2020
Svátek slaví Ivana, zítra Miroslava

Vary přijedou do Prahy a z Můstku se stane hřiště. 5 akcí, které o víkendu nesmíte vynechat

/
 • Z Můstku se stane hřiště pro hráče a v Aeru budou promítat karlovarské filmy. V Praze se toho o víkendu ale děje víc.
  8. července 2016 ● 10:10

  Léto se v Praze rozjíždí na plné obrátky. Netušíte, kam v metropoli vyrazit? Neztrácejte čas hledáním. Přinášíme vám výběr pěti zajímavých akcí, které byste si neměli nechat ujít.

 • 1.

  Ozvěny Varů


  Neměli jste letos možnost podívat se do Varů? Když nemůže Mohamed k hoře, přijde hora k Mohamedovi… Tedy Karlovy Vary přijdou k vám, konkrétně do Prahy a také Brna.

   

  Ozvěny z Varů začínají v sobotu 9. července. V kinech Aero a Světozor si můžete vybrat z 25 snímků. Poslední promítání je v plánu na 17. července. Cena promítaných snímků se liší.

  Kino Světozor, ilustrační fotka


 • 2.

  Velké rytířské slavnosti  Máte chuť zasnít se a vrátit v čase, třeba do středověku? V sobotu budete mít příležitost v rámci Velkých rytířských slavností na Pražském hradě. Akce je převážně orientovaná na rodiny s dětmi. Ratolesti tak mají šanci dozvědět se více o době, ve které žil panovník Karel IV. Akce začíná v 11 dopoledne a vstupné vyjde na 150 korun.
  Velké rytířské slavnosti

 • 3.

  Streetball Cup  Basketbalisti z různých koutů světa si zahrají o titul Streetball Cup na Můstku. Ne v metru, ale v dolní části Václavského náměstí. Z Česka budete moci fandit hned pěti týmům. V souboji se utkají například s Polskem, Lotyšskem, Rumunskem, Nizozemskem či Ukrajinou. Dvoudenní klání začne v sobotu ve 14 hodin odpoledne. Předpokládaný konec je v neděli v 17 hodin.
  Streetball na Václaváku


 • 4.

  Ratha-Yatra  V neděli 10. července se centrum Prahy přesune náladou do Indie, a to díky 9. ročníku festivalu Ratha-Yatra. Průvod festivalu vyrazí ve 12 hodin z Ovocného trhu, odkud se vydá na náměstí Republiky. V rámci barevného indického dne bude možné zdarma ochutnat i tradiční indické pokrmy.
  Indický festival

 • 5.

  Pubquiz v Containallu


  Máte rádi soutěže? Soutěže v týmu? Pokud ano a máte další tři přátele, kteří sdílí vaše nadšení, můžete si užít sobotní večer nevšední zábavou v Containallu v Cihelné 4. Kvízová noc začíná už v půl deváté večer. Předpokládaný konec je v jedenáct večer. 
  Během kvízové noci se můžete posilnit pivem.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy