Kromě výměny kolejí a předláždění asi 3 500 metru čtverečních žulové dlažby bude rekonstrukce podle podniku spočívat také ve zbroušení kolejnic, servisu kolejových konstrukcí a komplexní opravě mazacích zařízení v oblouku u Jeleního příkopu. Informace o výluce bude DPP rozšiřovat pomocí letáků, hlášení v metru a dotčených tramvajových linkách nebo čtyř velkých informačních tabulí.

Dočasné tramvajové linky i zastávka

V době výluky jsou zavedeny tramvajové linky 30, 32 a 35, propojující Hradčanskou se západem města. Linka číslo 2 bude naopak zrušena. Jako náhradní dopravu z centra na Hradčanskou doporučuje DPP využít metro.

Dále se výluka dotkne tras linek číslo 12, 18, 20, 21, 22 a noční linky 97. V letenské ulice ve směru na Malostranské náměstí vznikne dočasně nová zastávka a zastávka Chotkovy sady bude ve směru na Hradčanskou přesunuta asi o 90 metrů.
Video
délka: 00:56.16

Myší díra mezi Klárovem a Letnou se má proměnit, hotovo má ale být až do roku 2023.Myší díra mezi Klárovem a Letnou se má proměnit, hotovo má ale být až do roku 2023. Daniel Vitouš

Fotogalerie
26 fotografií