Ještě dnes večer začne výluka platit na Smíchově, ovšem pouze u odběrného místa v ulici Svornosti. Revizní práce tady začnou ve 20:00 a potrvají až do pátku 16. listopadu, kdy skončí v 8:00 hodin.

V úterý 30. října se pracovníci PVK budou soustředit na Zbraslav. Od 8:00 do 21:00 hodin voda nepoteče v ulici Závist a na přilehlých parcelních číslech.

Tentýž den bude rozsáhlá akce probíhat v Letňanech a Vysočanech. Od 8:00 do 22:00 hodin voda nepoteče na odběrných místech v ulicích Bohumínská, Bukovecká, Čakovická, Dobratická, Fryčovická, Frýdecká, Havířovská, Ivančická, Jablunkovská, Kbelská, Krausova, Křivoklátská, Kuželova, Letňanská, Malkovského, Místecká, Nad Klíčovem, Nýdecká, Příborská, Rýmařovská, Třinecká, Tupolevova a Vratimovská.

V tomto týdnu odstávka vody postihne také část Vinohrad a Vršovic. Tady práce proběhnou ve čtvrtek 1. listopadu od 8:00 do 15:00 a dotknou se odběrných míst v ulicích Kozácká, Máchova, Rybalkova, Šmilovského, Voroněžská a části Havlíčkových sadů. Podrobnosti hledejte na webu PVK.