Novoroční pondělí bude nejteplejším dnem týdne. Očekávejte příjemných 8 stupňů Celsia. Sluníčko nás bude šimrat do tváří v momentě, kdy se prodere skrz poletující mraky. Po setmění bude příjemných 6 stupňů Celsia, takže si ten novoroční ohňostroj užijete i bez omrzlin.

Úterý bude o něco chladnějším dnem. Denní teploty dosáhnou 6 stupňů Celsia. Na nebi bude stále oblačno. Dnes doporučujeme obléci se mnohem tepleji. Po setmění klesnou teploty na pouhé 2 stupně Celsia. Tak pozor, ať nenastydnete!

Středa bude prvním pošmourným dnem týdne. Teploty se i dnes udrží na 6 stupních Celsia, ale slunce bude v nedohlednu. Doporučujeme si s sebou vzít ráno do práce deštník. Během dne by mělo dle Dagmar Honsové pršet. V noci se ochladí na 1 stupeň.

Čtvrtek bude dalším ošklivým dnem týdne. Sice už by nemělo pršet celý den, ale i tak bude zatažené nebe. Náladu při 5 stupních Celsia si můžete zlepšit třeba čokoládou. Tak si ji ráno nezapomeňte společně s deštníkem. V noci očekávejte 3 stupně.

Pátek bude stejný jako předešlý den. Teploty nepřesáhnou 5 stupňů Celsia a stejně tak jako ve čtvrtek očekávejte občasný déšť. Dnes už se čokoládou nacpávat nemusíte. Náladu vám zlepší myšlenka víkendu, který přinese konečně sluníčko. A v pátek v noci teploměry nenaměří více než 2 stupně.

V sobotu by se vám mohla zlepšit nálada. Teploty se vyšplhají na příjemných 7 stupňů Celsia. Na nebi se konečně zase ukáže sluníčko a paprsky vás budou šimrat do tváří. Sobota bude skvělým dnem na krmení labutí a procházku v parku. Po setmění klesnou teploty na 3 stupně Celsia.

Neděle bude stejně tak hezkým dnem jako sobota. Teploměry naměří 7 stupňů Celsia, na nebi budou mráčky i sluníčko a večer zase spadnou teploty na 3 stupně Celsia. Dnes odložte práci stranou a vyrazte ven, třeba na brusle.

Fotogalerie
8 fotografií

Speciál s Dagmar Honsovou:

Video
délka: 02:07

Počasí s Dagmar Honsovou – speciál Dagmar Honsová, David Vaníček, Lukáš Červený