Záchody jsou tady volně přístupné. Za zdí objevíte dvoje dveře. Jenže ani jedny nejsou označeny, a tak po nakouknutí do prvních dle uživatelů zjistíte, na které se vydat. Punkový vzhled záchodků vás na tomto místě ani nepřekvapí. Na zdech visí poutače na nadcházející akce, i ty už dávno uplynulé. Jakmile si vystojíte frontu a vrhnete se do kabinky, oddechnete si, že tady mají toaletní papír. 

Jenže chybí tady zásadní věc, o něco méně důležitá jak papír. Žádný ze záchodů nemá klíč. Do kabinky vám tak lehce někdo vtrhne, protože jsou lidé zvyklí na to, že zámky na dveřích jsou všude. Otvírání dveří je navíc směrem od vás. Kdyby se dveře otvíraly směrem k vám, mohli byste je lehce podržet nohou. Jenže tady máte smůlu. Takže při vykonání potřeby trnete, kdy vám sem někdo vtrhne.

Bez klik, zato čisté

Na druhou stranu je jistota, že se na tamějších toaletách nezdržíte hodiny. A kdyby, lehce vás někdo vytáhne, protože se tady nemůžete zamknout. Po celkem čistých záchodech je na řadě mytí rukou. V úzké uličce vás čeká na umyvadle rozbitá lahvička od mýdla. Následně vlevo i vpravo objevíte stojany na papírové utěrky, které toho už taky zažily víc než dost. Stále si ale opakujete, že to je punk a jste rádi za to, že tady nikde nesmrdí moč a je tu docela čisto. 

Hodnocení WC v dolní části parku Stromovka je na stupnici od 1 (nejhorší) do 10 (nejlepší):

Hodnocení: 3

Podívejte se, jak to tady vypadá:

Fotogalerie
20 fotografií