Dámy mají vchod vpravo, páni vlevo. Po zaplacení částky si musíte odrolovat toaletní papír u okénka, což je poněkud nepříjemné. Zvlášť když nemáte tušení, kolik ho budete potřebovat.

Toalety jsou čisté, a tak nemusíte z jednoho špinavého záchodu přecházet k druhému, což se u některých veřejných toalet stává. Zamknete se, chcete si odložit, jenže není kam. Věšák tady chybí.

A tak vám nezbývá nic jiného než si vyrolovat kabát k hrudníku a nepohodlně se usadit, zatímco v jedné ruce svíráte toaletní papír a v druhé kabelku, kterou nechcete pokládat na zem.

Pokud máte své dny, nechybí tady sáčky, které můžete použít. Při vyhazování si pak můžete prohlédnout, co před vámi lidé vyhodili do smetí, jelikož koš je otevřený.

A teď už si jen umýt ruce. Otočením kohoutků z dob prababiček navolíte ideální teplotu vody. Nakonec si ruce usušíte pod fukarem a vydáte se zpátky na zastávku.

WC hlídka uděluje: 4 body z 10

Podívejte se, jak to na WC na Kačerově vypadá:

Fotogalerie
16 fotografií

A jak vypadají záchody, o které se někdo stará s láskou? Uvidíte je v tomto díle pořadu Selfie z Prahy. Nacházejí se v Kobylisích a pečuje o ně paní Jaroslava:

Video
délka: 07:30
1080p 720p 480p 360p 240p

Netradiční čtvrť v Praze, která stojí na hradbách! A krásné WC, kam si lidé chodí pokecat. Matěj Smlsal, David Vaníček