Na veřejnost se obrací Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS), aby zjistila, kdo byl muž, kterého srazilo 29. prosince v 05:32 hodin v ulici Wilsonova (ve směru k ulici Mezibranská) černé BMW. Doteď se policistům nepodařilo vypátrat, o koho se jedná. Sražený muž byl na místě mrtvý. „Neztotožněný chodec měl specifickou chůzi (viz video) a za chůze využíval francouzskou hůl (viz foto),“ řekla tisková mluvčí Generální inspekce bezpečnostních sborů Ivana Nguyenová.

„V době dopravní nehody se na místě dle kamerových záznamů nacházela dvě vozidla. Jedno vozidlo bílé barvy, řidička ztotožněna. Druhé vozidlo barvy stříbrné, popřípadě šedá metalíza, jehož řidič doposud nebyl ztotožněn,“ dodala Nguyenová.

GIBS tímto žádá veřejnost o poskytnutí informací k dopravní nehodě a dalších skutečností, které by vedly ke zjištění totožnosti zemřelého a totožnosti řidiče zmíněného vozidla. Obrátit se lze na operační středisko GIBS (tel.: 974 839 734).

Video
Video se připravuje ...

Tohoto muže srazilo 29. prosince v ranních hodinách na Václavském náměstí auto. Policie zatím nezná jeho totožnost. Generální inspekce bezpečnostních sborů

Fotogalerie
5 fotografií