Soudní tahanice jsou vyústěním jejího dramatického rozchodu s manželem. Žena již v minulosti dostala podmínku za vydírání bývalého muže. Letos v květnu si pak v Klatovech vyslechla další podmíněný trest za napadení soudní úřednice. K tomu došlo, když úřednice přišla v listopadu před třemi lety odvést syna na schůzku s otcem. Máma mu ho totiž proti rozhodnutí soudu odmítla půjčovat.

Tvrdila, že se chlapec svěřil babičce a jí, že ho táta zneužívá. „Respektuji rozhodnutí soudu, takže to pro mě bylo obrovské dilema, ale měla jsem tady malého kluka, který mi něco říkal, já jsem máma, musím ho chránit,“ vysvětlovala. Policisté ale nakonec stíhání bývalého manžela zastavili a naopak začali stíhat ji.


„Žena byla obviněná z přečinu křivé obvinění, kdy měla navést svého nezletilého syna, aby řekl, že s ním otec měl provádět různé sexuální praktiky,“ uvedla policejní mluvčí Dana Ladmanová. Policisté již spis předali státnímu zástupci a ten jej odeslal klatovskému soudu. Smutný příběh konce vztahu dvou lidí tak bude mít další dějství.

Úřednici vyrvala vlasy

Soudní vykonavatelce vyrvala chomáč vlasů, jen aby neodvedla syna k tátovi. „On strašně plakal, když ho odnášela v náručí, vrhl se dědovi kolem krku,“ popisovala žena u nedávno skončeného soudu. Chlapec musel být po incidentu hospitalizovaný v nemocnici, putoval do Klokánku a následně jej do péče dostal jeho otec.

VIDEO: Matka bránila otci v kontaktu s dcerou.

Video
délka: 01:14.76

Devět měsíců neviděl svou dceru, manželka brání jejich setkání! tv JOJ