V provozu určitě bude čtyřsedačková lanovka, kotva na Spodní Šanci a vlek u nového parkoviště. Pokud ještě nasněží, tak pravděpodobně spustíme i vleky pod hotelem Sirotek,“ popsal provozní ředitel Ski&Bike Špičák Vladimír Kasík.

Otevřená bude hlavní dlouhá trať, tedy horní část Slalomové »trojky« s dojezdem k lanovce po »dvojce«“ a rodinná Spodní Šance. V horní části pak ještě »jednička« Turistická s přejezdem na »trojku« Slalomovou a mírná pasáž vedoucí z parkoviště do areálu.

Na těchto sjezdovkách už nyní leží v průměru 50 centimetrů přírodního i technického sněhu, na ostatních pak 20 až 40 centimetrů přírodního. Pokud ještě nějaký připadne, možná budeme moci už ve čtvrtek otevřít i další úseky,“ dodal Kasík.

Do pátku 15. prosince se lyžuje za ceny vedlejší sezony, celodenní skipas pro dospělého stojí 505 korun, 440 korun pro mládež 15 až 18 let, za 1220 korun je jízdenka rodinná a 360 korun zaplatí děti do 14 let. Od čtvrtka bude otevřena půjčovna lyží a servis, od soboty pak i lyžařská škola. Vleky pojedou od 8:30 do 16 hodin.  

VIDEO: V Malé Morávce staví nejmodernější šestisedačkovou lanovku u nás.

Video
délka: 01:43.83

V Malé Morávce staví nejmodernější šestisedačkovou lanovku u nás Jiří Krušina a Ski areál Kopřivná


Fotogalerie
6 fotografií