Incident, při kterém měl černý teréňák najíždět před radnicí do lidí, se rozebírá na sociální síti. „Muž srazil čtyři ženy, které naštěstí utrpěly jen odřeniny. Nikdo ze svědků tohoto incidentu nezavolal záchranku. Muž poté zacouval a znovu se proti hloučku rozjel. Vytáhli ho z auta tři stříbrští muži, kteří vše viděli z dálky,“ uvádí se na Facebooku.

A líčení události dál pokračuje. „Těsně předtím, než muži přiběhli, si cizinec dle svědků přesedl na sedadlo spolujezdce a na místo řidiče se posadila slečna. Ta policii tvrdila, že vůz řídila ona. Slečna neuměla ani slovo česky. Policie si muže po delší době odvezla a dívka v poklidu do auta nabrala zbytek svých kamarádů a odjeli,“ je popsaná celá událost na sociální síti.

Případem se zabývá policie. „Přijali jsme oznámení o neshodách několika osob, které měly vyústit v najíždění vozidlem do lidí. Okolnosti celého incidentu i dosud získané informace prověřujeme, vyhodnocujeme kamerové záznamy a provádíme výslechy osob,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Jiroušková s tím, že policisté žádají očité svědky, nejlépe nezúčastněné osoby, aby se přihlásili stříbrským policistům.

VIDEO: Auto ve Virginii najelo do lidí.

Video
délka: 00:53
360p

Auto ve Virginii najelo do lidí. Twitter Alex Rubinstein