Jak uvedl u Krajského soudu v Ostravě žalobce David Bartoš, měli partneři ve sklepě kopřivnického domu vařit pervitin ve velkém. „Šlo o nejméně šest kil drogy za tři roky,“ řekl.

Patrně právě drogy udělali ale z Milana B. podle obžaloby skutečně zvrácenou bestii. „K sexu jsem Veroniku nikdy nenutil. Ona sama si jej přála i v době, kdy měla menstruaci. Chtěla, abych ji nahou skrápěl močí od hlavy k patě. Nebil jsem ji. Ruku jsem na ni vztáhl jen dvakrát, ze žárlivosti,“ odmítl obžalobu Milan B.

Za vším je prý zrušená svatba

Milan B. u soudu tvrdil, že se mu jeho partnerka mstí za to, že zrušil společnou svatbu. „Já jsem měl pozvané jen tři, čtyři hosty, ona šedesát. Já ji zrušil den před obřadem. Tím jsem ji urazil tak, že jde teď proti mně,“ tvrdil tříčlennému senátu.

Drogy užíval před vztahem s Veronikou prý jen příležitostně. „Lajnu denně jsem si začínal dávat teprve s ní. Byla taková mladičká, tak abych to s ní vůbec stíhal. Byl jsem u toho, jak pervitin vařila, už nevím, kolikrát,“ prohlašoval dále.

Dřela jako otrok

Podle žaloby si z partnerky, s níž zažíval drogová dobrodružství tři roky, udělal sluhu. Nejméně třikrát týdně jí nadával, ponižoval a hrozil bitím. „Hrozil i napadením kladivem, jednou střelnou zbraní,“ uvedl žalobce.

Na minimum musela omezit styky s kamarády, ale i s nejbližší rodinou. Když odešla z domu, naposílal jí desítky SMS, když kontroloval její pohyb. „Následně pokud nesplnila zadané úkoly, opakovaně ji nejmíň jednou do měsíce surově napadal,“ pokračoval.

Zvrácený sex

Výčet příkoří, které musela Veronika vytrpět, je podle obžaloby otřesný. Milan ji měl tahat za vlasy, mlátit dlaněmi a pěstmi do zad i nohou, a když to nestačilo, zbil ji kabelem od nabíječky. „Způsoboval jí zranění ve formě různých zhmožděnin a pohmožděnin. Žena se ze strachu buď nenechala ošetřit, či tvrdila, že si zranění způsobila sama,“ dodal žalobce David Bartoš.

Po celou dobu ji měl obžalovaný nutit k nedobrovolnému, zvrácenému sexu. K ohavným praktikám se sice Milan B. přiznal, ale stál si za svým, že byly spíše iniciativou bývalé družky než jeho. Hrozí mu až 10 let. Soud pokračuje výslechy svědků za šest týdnů.

Fotogalerie
3 fotografie