Lukášovo zmizení oznámila jeho rodina. Naposledy byl viděn v oblasti chatové kolonie v Orlové-Městě v pátek 20. prosince 2019. Odtud odešel neznámo kam a dosud o sobě nepodal žádnou zprávu. Nemá u sebe mobil, osobní doklady, peníze, vůbec nic.

Nikdo netuší, kam šel

„Prosím moc všechny o pomoc. Jestli jste ho viděli, mluvili s ním nebo máte jakoukoliv informaci o něm, tak prosím dejte vědět mně nebo PČR,“ zní zoufalý vzkaz Lukášovy maminky Ilony, který zveřejnila na sociální síti.

Záhadné zmizení nedává spát ani Lukášovým kamarádům a známým. „Jelikož nemá telefon, tak o něm nevím nic dva týdny. Ví, že může ke mně přijít kdykoliv, tak snad…,“ napsal jeden z nich.

Má tetování na prstech

Lukáš Kuchyňka je 180 cm vysoký, štíhlé postavy, má krátké hnědé vlasy a modré oči. Na prstech levé i pravé ruky má tetování, na levé ruce nápis „LOVE“ na pravé ruce „HATE“. 

V době odchodu měl na sobě oblečenu béžovou letní bundu, tmavozelené tepláky, zimní boty béžové barvy a na hlavě nasazenu černou basebalovou čepici s vyobrazením bílého tygra.

Neviděli jste ho?

Policie ČR se obrací na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání po pohřešovaném Lukášovi. „Žádáme osoby, které přišly s uvedeným mužem do kontaktu nebo mohou poskytnout informace k jeho aktuálnímu pobytu, aby kontaktovaly linku 158 či nejbližší policejní služebnu,“ uvedla policistka Karolína Bělunková.