15. říjen 2018
Svátek slaví Tereza, zítra Havel

Dětský den v Ostravě: Na výlet do středověku, za pohádkou i na divadlo

/
 • Děti si svůj svátek v Ostravě užijí.
  1. června 2018 ● 13:00
   

  Dětský den se kvapem blíží a ti, kteří stále neví, jak den strávit příjemně, přinášíme nabídku zajímavých ostravských akcí. V pátek i sobotu se mají děti na co těšit!

 • 1.

  Dětský den ve středověkém stylu

  Že se může pojmout dětský den i trochu jinou formou, ukážou v klimkovických Sanatoriích. Místní lázně se v sobotu od 10 hodin promění ve středověkou oblast. K vidění budou historické vystoupení nebo vyjížďky na koních. Odvážlivci mohou projít Soutěžní stezkou a zabojovat o zajímavé ceny. V kreativní dílničce si každý malý rytíř i princezna vyrobí krásnou památku. Samozřejmostí budou skákací atrakce pro děti, ukázka hasičského auta a mnoho dalšího.

  Klimkovické sanatoria se promění do doby středověku. Kvůli Dni dětí.

 • 2.

  Dětský den na Masarykově náměstí

  V centru Ostravy na Masarykově náměstí to bude v pátek opravdu žít! Děti si vyzkouší hned několik netradičních, ale i klasických disciplín. Například mohou zajít do obřího aktivního centra Bootcamp, vyzkoušet si adrenalinovou zábavu wipe out zametač, či mohou vylést na horolezeckou stěnu. To ale není vše, k dispozici bude i siloměr, parkour, basketbal, fotbal, cyklohrátky, akrobacie, rescue stanoviště, airbrush tetování a nebo úniková hra hackerovo doupě.

  Děti se na svůj sváteční den mohou těšit i na bohatý program v centru Ostravy na Masarykově náměstí.

 • 3.

  Dětský den v Zoo Ostrava

  V oblíbené ostravské zoologické zahradě se v pátek na den děti objeví pohádkové postavičky. Připraveno bude také „zvířecí“ hádání a dokonce se bude i malovat na obličej. Pro všechny děti je připraven malý dárek. Ale pozor, akce se uskuteční pouze za hezkého počasí, a to od 9 do 14 hodin.

  V ostravské zoo budou kvidění pohádkové postavičky.

 • 4.

  Dětský den na zámku Poruba

  I na zámku v Porubě bude v pátek o zábavu postaráno. Od 15 hodin se budou moci děti projet na koních nebo mohou poznat Veselou vědu. Hrát se bude i divadlo nazvané Brouhádka. Prezentovat se budou i skauti z různých ostravských oddílů.

  Na zámku v v Porubě bude na Den dětí veselo.

 • 5.

  Den dětí v Galerii výtvarného umění

  Milovníci divadla mohou zavítat v pátek i do ostravské Galerie umění, kde se dětem představí Radek Pokorný se připravenou divadelní pohádkou O rybáři a jeho ženě. Děti budou moci zavítat i do výtvarné dílničky.

  Děti si svůj svátek v Ostravě užijí.

  Více o Dni dětí si můžete přečíst zde.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy