Kromě Kluse se na akci představí třeba kapela N.O.H.A. nebo BijouTerrier, Jakub Ondra a Ptakustik. Zahraje například i Vypsaná Fixa nebo Pipes and Pints. Na pěti scénách vystoupí celkem přes 40 interpretů. Další program chtějí organizátoři zveřejnit na konci března.

 „Velkou změnou je navázání spolupráce s Čistým festivalem. Návštěvníkům budou v celém areálu k dispozici koše na tříděný odpad. Kromě toho mohou návštěvníci ve speciálním stánku Čistý festival třídit odpady za odměny,“ uvedl za organizátory akce Lukáš Plaček.

Doprovodný program odstartuje už 3. dubna ve 14 hodin na Masarykově náměstí v centru Ostravy. „Akci jsme pojali nejen jako start celého programu, ale také jako Tour de Pub 2018, kde pro naše návštěvníky připravujeme sedm zastávek, sedm piv a možnost stát se Mistrem piva v Ostravě. Pro slečny je připravena speciální zkrácená vinná cesta,“ uvedl Plaček.

Součástí programu ale bude i vypouštění balonků nebo třeba soutěže o majálesové balíčky a lístky na majáles. Kromě tohoto zahájení se studenti mohou těšit i na další doprovodné akce, například večer s deskovými hrami či KampusRun. Součástí samotného majálesu bude už tradiční průvod v maskách. Podrobnosti lze najít ZDE.

VIDEO: Vzkaz Tomáše Kluse ženám: Všechny jste bohyně!

Video
délka: 00:49.66

VIDEO: Vzkaz Tomáše Kluse ženám: Všechny jste bohyně! Marie Šilhová/BPŽ