Nad neobvyklým případem kroutili hlavou i policisté. Ničitel si totiž neuvědomil, že kamera jeho počínání natáčí a videozáznam se dostane ke strážcům zákona. Ti se nestačili divit, jaké „opičárny" muž v kabině prováděl. Pitvořil se, povídal si se svým vlastním odrazem v zrcadle. Jenže pak si povšiml kamery.
„Do přístroje udeřil, ukázal neslušné gesto a poplival jej. Následně kameru ze stropu vytrhl a odnesl,“ popsal nesmyslný čin policejní mluvčí Petr Vala.
Vyšetřování po partajích v domě záhy odhalilo, kdo je fantom výtahu „Vandala čeká výslech a vysvětlení, co ho k činu vedlo,“ dodal Vala. Škoda a náklady za opravu přesáhly 10 tisíc korun. Navíc tím, že přístroj odnesl, dopustil se krádeže. Hrozí mu tak až dva roky v base.
VIDEO: Opilá žena skákala po kapotách aut strážníků.