Dva největší bitkaři skončili v rukou státní policie, za rvačku jim hrozí až rok vězení. Dalších šest mužů čeká, jak jejich chování kriminalisté vyhodnotí. Hromadnou bitku ukončil až okamžitý zákrok hlídek městské policie.
Rváči měli totiž smůlu, že se servali přímo pod kamerami. Záznam usvědčuje jednoho z nepříčetných bijců, že se rozběhl a kopl muže ležícího na zemi. Mířil přitom botou na hlavu.
„Z aktérů jsme nedostali, proč se začali rvát,“ řekl na adresu skupinek, které se v noci před divadlem pravidelně scházejí, strážník Jakub Ghanem. Zároveň odmítl, že by se mládenci porvali kvůli slečnám, rase nebo odlišnému politickému smýšlení. Za rvačkou nejspíše stojí přemíra lihu a testosteronu. „Přiznali ale, že měli vypito,“ dodal strážník.