Ještě školou povinný útočník a jeho oběť, o osm let starší mladík, se potkali na Hvězdové ulici. Drzý nezletilec muže pronásledoval a v sousední Bratislavské ulici jej zastavil s tím, aby mu prozradil, co má v tašce. A dožadoval se vydání peněz.

„Když mu je muž odmítl dát, fyzicky na něj zaútočil. Natlačil ho na zaparkované auto, sebral tašku i peněženku a utekl,“ řekla policejní mluvčí Andrea Cejnková.

Jenže tím loupežná epizoda neskončila. Ve chvíli, kdy přepadený telefonoval na tísňovou linku, otrlý útočník se vrátil. Následovala honička až na Cejl, kde lupič oběť povalil na zem a několikrát udeřil do obličeje. A k předchozímu lupu si ještě »přibalil« mobilní telefon přepadeného. „Rovněž požadoval PIN kód k odcizené platební kartě,“ dodala Cejnková.

Muže zachránily dvě procházející ženy, které na agresora křikly, a ten vzal nohy na ramena. Přivolaným policejním hlídkám stačilo jen několik minut, aby teenagera dopadly. Patnáctiletý gauner sedí v bohunické vazební věznici, na krku má obvinění z loupeže.

VIDEO: Šokující video: Školák (15) z Loun brutálně zbil dva chlapce.

Video
délka: 00:33
1080p 720p 360p

Šokující video: Školák (15) z Loun brutálně zbil dva chlapce Facebook