Posledním trendem je implementace umělé inteligence do copywritingu. Proč trávit hodiny psaním textů, když můžete požádat generátor obsahu, aby vám vytvořil článek s 1000 slovy na určité téma.

Umělá inteligence má obrovský význam

Ve své podstatě umělá inteligence zvládá vše od knih až po bakalářské práce. Zní to skvěle, nemyslíte? Pro takové účely je jako stvořený nástroj Deeply.cz, který využívá právě umělou inteligenci. Šetří vám spoustu času, ale i práce. Představuje jakousi budoucnost v digitálním marketingu, ostatně není se čemu divit, protože výrazně urychlí realizaci některých projektů.

Deeply.cz není nic jiného než revoluční nástroj, s nímž snadno zvládnete vytvořit příspěvky na sociální sítě, reklamy, popisky k produktům, blogové články a prodejní texty. Vy pouze zadáte, jak dlouhý má text být, o čem má pojednávat, a to naprosto stačí.

Umělá inteligence tvoří i grafiku

Nicméně nemusíte zůstávat pouze u textu, protože umělá inteligence zvládne generování různých obrázků a grafiky, a to během několika minut. Dostanete tak marketingové materiály s luxusní grafikou, které se stanou nedílnou součástí propagačních letáků. Výsledná grafika je vskutku realistická a rozhodně zaujme. V mnohých případech nejde ani poznat, že se jedná o něco, co je generováno umělou inteligencí.

Stačí se zaregistrovat na stránce Deeply.cz, vybrat si pro vás vhodný tarif a využívat efektivní nástroj.