Vymyslet skutečně poutavý dárek pro holky dokáže být někdy opravdu náročný úkol. Právě proto si pro vás holandský dárkový portál Keuzehelper připravil seznam dárků pro inspiraci, s kterými zaručeně potěšíte miminko, malou princeznu, vzornou školačku i dospívající teenagerku. Stačí si jen vybrat. 

S miminky je to nejsnazší

S výběrem dárků pro miminka je to naštěstí poměrně jednoduché. Novorozencům, kojencům a batolatům většinou udělá upřímnou radost cokoliv, co je nové a na první pohled ještě ne úplně okoukané. S takovým roztomilým plyšákem, odrážedlem či houpačkou pro miminka chybu určitě neuděláte nikdy. 

Dárky vhodné pro malé princezny

Máte doma malou princeznu předškolního věku? Potěšte ji plyšákem v podobě oblíbeného zvířátka či filmové postavy. Stejně tak by se jí mohlo líbit i první kolo, koloběžka, domeček pro panenky, dětská kuchyňka nebo LEGO DOTS. To představuje poutavé řemeslné sady, kde si samy holčičky mohou jednoduše vyrobit nejrůznější věci, jako jsou náramky nebo věšáky na tašky, které si pak schovají na památku. 

Vzornou školačku potěšíte i praktičtějším dárkem

Pokud sháníte dárek pro žákyni prvního stupně, kterou škola skutečně baví, šlápnout vedle určitě nemůžete ani s praktičtějším dárkem. Penál, batoh nebo sportovní vak v designu populárního filmu bude sázkou na jistotu. Akčnější dívky si pak jistě užijí mnoho zábavy i s trampolínou či waveboardem, který je v posledních letech mezi dětmi velmi populární, neboť v sobě kombinuje principy surfu a skateboardu.

Mladou teenagerku obdarujte elektronikou nebo šperkem

Dospívající dívky a teenagerky běžné hračky už zřejmě příliš neocení. V tu chvíli dejte raději přednost moderní technice. Taková bezdrátová sluchátka či nabíječka, powerbanka nebo bluetooth reproduktor jistě sklidí mnohem větší úspěch. Stejně tak můžete již téměř dospělou slečnu potěšit blyštivým šperkem v podobě stříbrného náhrdelníku nebo praktickým SodaStreamem, jenž dokáže snadno a rychle vyrobit z obyčejné vody z vodovodu perlivou vodu nebo různé druhy nealko nápojů.