Červená Coke zóna byla součástí festivalů v Česku i na Slovensku

Coca-Cola se letos v létě stala partnerem více než 15 festivalů v Česku i na Slovensku, navíc návštěvníci vybraných festivalů mohli využít služeb i odpočinkové Coke zóny. V té kromě zaslouženého oddychu s vychlazeným nápojem Coca-Cola byly připraveny i nejrůznější hry a soutěže o festivalové ceny nebo dokonce možnost setkat se s hlavním ambasadorem kampaně, kapelou Mirai. Coca-Cola nezapomněla ani na fanoušky sociálních sítí a možnost sdílení pěkných fotek. V Coke zóně byl k dispozici jak foto spot, tak také speciální foto budka. „Léto si na festivalové šňůře pokaždé užíváme naplno. Lidé se přicházejí bavit a pozitivní energie, kterou publikum vytváří, nám neskutečně zlepšuje náladu. Coca-Cola ve své nové kampani tuhle vášeň skvěle vystihla a my jsme rádi, že můžeme být její součástí,“ říká frontman skupiny Mirai Navrátil. 

Autor: Coca-Cola Česká Republika s.r.o.

Festivalová šnůra je v plném proudu. I druhá polovina léta nabízí zajímavé akce

I přesto, že se prázdniny dostávají do své druhé poloviny, stále je tu dost možností, kam za hudebními zážitky vyrazit. Navštívit mimo jiné můžete například čtvrtý ročník festivalu Jízdárna Fest, který proběhne opět v krásném prostředí zámeckého parku v Rychnově nad Kněžnou či Hip Hop Žije Ostrava. Pokud byste přece jen už žádný festival nestihli, koncert Mirai v O2 areně proběhne až v září. Proto neváhejte a určitě se ještě do konce srpna zapojte do soutěže o lístky s nápoji Coca-Cola. Kromě nich můžete vyhrát i jiné zajímavé hudební ceny, jako třeba repráky nebo projektory od značky Samsung. Princip soutěže je velmi jednoduchý. Pomocí QR kódu z produktů značky Coca-Cola si snadno stáhnete a otevřete soutěžní aplikaci a pak už stačí jen zadat soutěžní kód zpod víčka vaší lahve.

Odpočinková Coke zóna na festivalu v Mostě
Autor: Coca-Cola Česká Republika s.r.o.

Skvěle vychlazená Coca-Cola Zero Lime

Preferujete-li v horkých dnech méně sladké, ale zato šťavnaté ovocné limonády, pak pro vás máme skvělou zprávu.  Coca-Cola si pro letošní parné léto přichystala osvěžující novinku Coca-Cola Zero Lime – jedinečné spojení ikonického nápoje Coca-Cola a osvěžující chuti limetky, nyní naprosto bez kalorií.

Novinka Coca-Cola Zero Lime. Bez cukru a bez kalorií
Autor: Coca-Cola Česká Republika s.r.o.

Léto ještě nekončí! Osvěžte se novinkou Zero Lime a vyhrajte! Více na www.coca-cola.cz/music