ZEEN kolagen omlazuje pohybový aparát

Díky doplňenému kolagenu bude pohyb vašich milovaných opět snadný a bezbolestný. Ptáte se, co je ten kolagen vlastně zač a jaktože jsou v jeho moci zázraky? Kolagen je jedna ze základních bílkovin lidského těla, která se vyskytuje v mnoha různých tkáních, v kloubech jde ale rovnou o jednu z nejdůležitějších částí. Kolagen zde funguje jako “lepidlo” které udržuje klouby pružné a pohyblivé. Jak stárneme spotřebováváme zásoby z mladí a dříve nebo později se začnou objevovat první chronické potíže s pohybem. Hydrolyzovaný mořský ZEEN kolagen je plně vstřebatelný a identický kolagenu lidskému. Kolagenová kůra navíc nejen že vrátí vaše bolavé rodinné příslušníky zpátky do aktivního života, ale dodá jim také pocit svěžesti a mládí.

Autor: ROAL group, s.r.o.

ZEEN kolagen dokáže vyhladit povrchové vrásky a zlepšuje kvalitu vlasů

Kromě pohybového aparátu se kolagen vyskytuje také v pokožce, kde se společně s elastinem stará o hydrataci a pružnost. I na pokožce jsou jasně patrné proměny způsobené časem a postupným přirozeným úbytkem kolagenu. Vrásky se díky doplňěnému kolagenu tvoří méně nebo vůbec a ty menší, povrchové se vyhlazují. Může dojít i ke zlepšení akné, hojení jizviček po akné nebo zmírnění příznaků atopické, suché a  loupající  se pokožky. Vnitřně užívaný kolagen má na pleť daleko větší účinek, než kosmetika, do které se kolagen často přidává. Sérum, či krém se totiž nikdy nedokáže dostat do tak hlubokých vrstev pokožky, jako kolagen, který koluje a putuje tam, kde je nejvíc potřeba.

Autor: ROAL group, s.r.o.

I vlasy díky kolagenu dostanou vzpruhu a novou energii. Vlasy podpořené kolagenem méně padají, konečky se méně třepí, nové vlasy rostou rychleji a hříva houstne. Do třetice efektů na krásu má kolagen vliv také na kvalitu nehtů, které se budou méně lámat a místo křehkých nehtů si budou dámy užívat pevné, zdravé nehty. Místo kosmetické balíčku vsaďte letos na kolagen, uvidíte jak si budou holky libovat.

Darujte kolagen, životabudič který chrání a omlazuje

Z výše zmíněných efektů kolagenu na lidský organismus vás možná napadá, že kolagen je univerzální dárek, který by prospěl celé vaší rodině. Starší generace, sportovci i ti kdo se léčí po zranění ocení vliv kolagenu na pohybový aparát, ženy, které o sebe rády pečují nadchne všestranný účinek kolagenu na jejich mládí a krásu. Darujte kolagen celé rodině, uvidíte, že si každý zamiluje tento životabudič ze svého jedinečného úhlu pohledu.

Autor: ROAL group, s.r.o.

Dárkové balení kolagenu seženete na eshopu www.zeenworld.com, aktuálně je ve výhodném balíčku navíc trojí balení vitamínu C a výživový doplněk Antioxidant pro pokožku. Darujte vše v jednom a máte hotový extra dárek plný péče a zdraví a nebo vitamíny podarujte své kamarády.

Produkty ZEEN kolagen seženete exkluzivně také v prodejnách DM drogerie markt Česká republika.