Ubytujte celou firmu pod jednou střechou

Uspořádejte vánoční večírek ve vinném sklepě na Moravě. Pro menší a střední firmy nabízí Apartmány Habánská vynikající příležitost, jak zajistit pro své zaměstnance ubytování a zábavu pod jednou střechou, vše jen pro vaši firmu, v naprostém soukromí – stačí si pronajmout celý dům o ubytovací kapacitě až šestnácti lidí (další je možno ubytovat v okolních penzionech). Sklep a zázemí však může využít hostů víc. V prostorném domě najdete dva vkusné a plně vybavené apartmány, ve kterých byla zachována historická křížová klenba. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyně a pohodlný obývací pokoj.

A co víc, Apartmány Habánská se nachází pouhou půlhodinu cesty vlakem z Brna – nemusíte tedy složitě řešit odvoz, nebo domlouvat kolegy s auty, kteří nebudou příliš bujaře popíjet, aby mohli zbytek firmy odvézt zpátky domů.

Utužte firemní vztahy v historickém vinném sklípku

Perlou celého večírku bude zcela jistě historický habánský vinný sklep. Rustikální vzhled podtržený působivou stropní klenbou dodá celé akci jedinečnou atmosféru. Sklep je skutečně rozsáhlý – se svými úctyhodnými 180 m2 se do něj vejde až šedesát hostů. Sklep je vybavený pro konání večírků a rautů.

Autor: Apartmány Habánská

O jídlo a pití se nemusíte starat. V případě zájmu je možnost zařídit raut, umístit výčep nebo zorganizovat degustaci vín. Pokud však máte zájem konzumovat své jídlo nebo pití, nikdo vás nebude omezovat. Zkrátka vše, co potřebujete pro úspěšný vánoční večírek.

Zrelaxujte se v parní sauně

Venku může být sychravo a zima, vám to ale v prostorné parní sauně vůbec nemusí vadit. Zhluboka dýchejte, uvolněte se a užijte si chvilku klidu. Parní sauna vám přijde extra vhod, pokud vyrazíte s firmou po okolí na procházku a budete se chtít po návratu rychle a efektivně zahřát a odpočinout si před započetím večerního veselí.

Autor: Apartmány Habánská

Proč tedy zorganizovat vánoční večírek právě v Apartmánech Habánská?

  • Plně vybavené ubytování až pro 16 lidí (další v okolních penzionech)
  • Půlhodina cesty vlakem z Brna
  • Relaxační parní sauna
  • Historický vinný sklep
  • Možnost rautu, degustace, výčepu atp., možnost konzumace vlastních nápojů i jídla
  • Krytý krb s možností grilování

Tak na co ještě čekáte?

Termíny se rychle plní, proto není dobré příliš otálet. Zarezervujte si místo pro svůj vánoční večírek ještě dnes a předejděte nepříjemnostem se zpožděným zařizováním.

A pokud byste rádi sehnali spíše ubytování přímo v srdci Brna, prohlédněte si nabídku plně vybavených apartmánů na ubytovanibrno.eu nebo vcentrubrna.cz a nasajte magickou vánoční atmosféru moravské metropole z první ruky.