1.      Nejen hezké známky, ale i krásný úsměv
 O krásný a zdravý úsměv se postarají žvýkačky bez cukru Orbit. Neutralizují totiž kyseliny zubního plaku, odstraňují zbytky jídla z úst a zvyšují tvorbu slin, čímž snižují nebezpečí vzniku zubního kazu. Díky žvýkačkám Orbit nebude vysvědčení to jediné, co mohou vaše děti vystavovat. Budou se moci chlubit i úsměvem na jedničku!

Autor: Orbit

2.      Pro malé princezny
Holčičky prostě milují panenky Barbie™! Nová Barbie „Tajná agentka“ je znamenitou gymnastkou a spolu s kamarádkami Teresou a Renee tvoří sehraný tým, který odhalí každou nekalost. Panenka disponuje speciálním špionážním zařízením, se kterým zažijte spoustu zábavy.akce! Barbie jako tajná špiónka ve svém fialovém obleku s páskem, moderními botami a doplňky vypadá jako hvězda!

Autor: Mattel

3.      Pro šikovné stavitele a jejich tatínky
Vzpomínáte si na populární stavebnici Merkur, která v minulém století ovládla české domácnosti? Sestavené modely vláčků, aut nebo jeřábů milovalo snad každé dítě. Přijďte i vy znovuobjevit důmyslnost této české stavebnice, která se vyrábí už více jak sto let. Ve 2. patře Domu hraček Sparkys v Havířské ulici v Praze se otevřela historická expozice Merkur, která čítá přes 520 unikátních modelů, od funkčních kolotočů přes elektrické vláčky až po kousky datované do roku 1920. Součástí této výstavy je dílna, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet si modely sestavit sami. Jedinečná expozice poběží až do konce dubna 2016.

Autor: Sparkys

4.      Dobrodružství, vědění, radost – to najdete v knihách
 
Kniha je ideálním dárkem pro všechny studenty. Je jedno, jestli máte doma prvňáčka, nebo středoškoláka – správně zvolený kus dokáže potěšit každého. Knihy rozvíjejí fantazii a slovní zásobu dítěte, navíc pomáhají udržet jeho pozornost. A že doma nemáte velké čtenáře? Pořiďte jim do knihovničky napínavý komiks. Kreslené příběhy, kde dobro vítězí nad zlem, chytnou za srdce každého!

Autor: profimedia.cz

5.      Smartphone pro každého studenta
Chcete svého školáka za vysvědčení odměnit mobilem, ze kterého bude mít radost a vás to nebude stát majlant? Ušetřete si případné problémy a vyberte si mobil s jistotou, že vám na něm bude vše fungovat. Navštivte prodejnu nebo e-shop operátora O2. Ten nabízí všechny telefony se Zárukou nejnižší ceny, takže při nákupu určitě ušetříte. Pro mladou generaci se skvěle hodí telefon Huawei Y6 s kvalitním displejem, fotoaparátem a čistým zvukem. Pokud k telefonu pořídíte i papírové Cardboard brýle pro virtuální realitu, budete za hvězdy mezi rodiči!

Autor: O2

6.      Kluci milují “nerfky”
Všemi oblíbené pistole Nerf N-Strike Dual-Strike střílí Elite i Mega šipky, a tak zasáhnou protivníka dvojitou silou! Naplánujte si nejlepší bitevní strategii, pak pomocí přepínače zvolte velikost šipek, která vám poskytne taktickou výhodu! K pistoli Dual-Strike od Nerf jsou připojeny 3 Elite šipky a 3 Mega Whistler šipky.

Autor: Hasbro

 

7.      Stylový penálek pro pilné studentky
Důležitou součástí každé školní výbavy je penál. Ten lze pořídit klasický jednopatrový, ale také několikapatrový a navíc i plně vybavený. Pro prvňáčka zvolte hlavně jednoduché pouzdro, které bude přehledné a vejde se mu do něj vše, co bude potřebovat.

Autor: Dara Bags

8.      Čokoládová odměna za vysvědčení

Pololetní vysvědčení je spolu s tím na konci školního roku významným mezníkem pro každé dítě. Že se na něm nevyjímají zrovna samé jedničky? To rozhodně neznamená, že si váš potomek nezaslouží malý dárek. Sladká odměna v podobě tabulky čokolády Milka Oreo potěší každého školáka. Za několikaměsíční dřinu ve škole si ji jistě zaslouží.

Autor: Milka

9.       Za každou jedničku sleva na hračky
Děti, které na svém vysvědčení najdou jedničky, mohou zajít do kterékoliv hračkárny Bambule. Právě tam je pro ně připravena speciální akce, kde je za každou jedničku čeká příjemná sleva na jejich vysněné hračky.

Autor: Bambule

10.      Odměna do prasátka
Ať už máte doma žáčka 1. stupně či středoškoláka, odměnou ve formě malého finančního obnosu mu uděláte pokaždé radost. Jak už dítě s penězi naloží, záleží pouze na něm.
 

Autor: scom