Pro nejmenší

s
Autor: archiv
Medovníček detektivem
Autor: Jan Lebeda

Oblíbený skřítek Medovníček musí v lese, kde bydlí, pomáhat s řešením záhadných případů všem zvířátkům a někdy i lidem. Pátrá třeba po ztracené víle Hanulce, zachraňuje ježici Bělinku nebo se střetne se zlým vodním skřítkem Žabihourem.
Cena: 299 Kč

 

s
Autor: archiv
Výměna
Autor: Jan Ormedorová

Malý bratříček Karolínky Krokodýlové hrozně slintá, ale mamince Krokodýlové se zdá úžasně roztomilý. Karolínka žárlí tak, že se vydá se do obchodu, aby uslintaného brášku vyměnila za jiné miminko. Problém je, že žádné není bez chybičky...
Cena: 69 Kč

 

s
Autor: archiv
Kouzelný rok v Kouzelné školce
Autor: Miloš Kratochvíl

V Kouzelné školce se neustále něco děje, protože František je podnikavý skřítek. Více než pětadvacet krátkých vyprávění o tom, jak chtěl František sáňkovat na překlápěcím kopci nebo jak sněhulák snědl všechen mráz, jak se tančí motýlí tanečky, co se stalo, když se Fanynka chtěla vyparádit nebo když František rozbil nástěnné hodiny.
Cena: 349 Kč

 

Pro milovníky pohádek

s
Autor: archiv
Vodník Brčálník a zimní radovánky
Autor: Simona Petrová

Vodník Brčálník z rybníka Hadovce zažívá se svými kamarády vodníky a zvířátky pořádnou zimu v Jestřábích horách s mrazem a spoustou napadlého sněhu. Užívají si zimní radovánky, ale někdy je to i nebezpečné, například když se pod nimi při bruslení prolomí led na rybníce. Ale Brčálník je naštěstí u toho a promáčené kamarády zachrání…
Cena: 299 Kč

 

s
Autor: archiv
O mužíčkovi, který zastavil pražský orloj
Autoři: Zdeněk K. Slabý, Barbara Issa Wagner

Když se zastaví pražský orloj, musí pro to být vážný důvod. Tajemný mužíček vážný důvod má – svou lásku ke krásné panence. Jenže jejich lásce nepřeje hromotluk Anciáš… Cena: 199 Kč

 

s
Autor: archiv
Pohádky do postýlky pro malé nezbedy
Autor: Walt Disney

Pohodlně se zachumlejte pod peřinu a vydejte se do kouzelné říše známých příběhů! Můžete si přečíst o tom, jak Blesk s Burákem strašili traktory, o nové hře, kterou pro ostatní hračky vymyslel Woody, a o malé rybce Nemovi, která se dostala do zajetí, a o jejím cestě za svobodou.
Cena: 149 Kč

 

Pro holky

s
Autor: archiv
Dvojčata v průšvihu
Autor: Jacqueline Wilsonová

Ahoj, já jsem Ruby a tohle je Garnet. Je nám deset a jsme dvojčata. Máme babičku, tatínka a jezinku Jiřinku. Měli jsme i maminku, ale ta umřela. Místo ní je tu Jezinka. Lidi říkají, že jsme úplně stejné, ale nejsme. Jenom Jezinku máme obě stejně hrozně moc nerady. A taky chceme hrát v televizi. Teda, Ruby chce. Já ne. Jenže oni potřebují dvojčata...
Cena: 199 Kč

 

s
Autor: archiv
Motýlí klub
Autor: Jacqueline Wilsonová

Ačkoli je Tina trojče, liší se od svých dvou sester skoro ve všem – i v tom, že v ničem není tak dobrá. Sestry se o Tinu starají a pomáhají jí. Když dostanou novou třídní učitelku, jsou od sebe poprvé odděleny. A třídní Tinu posadí vedle zlé Selmy. Pak je však učitelka požádá, aby na školním pozemku pomohly vytvořit motýlí zahradu. Tina zjistí, že své sestry nepotřebuje v jednom kuse – a že Selma je mnohem zajímavější, než se na první pohled zdá.
Cena: 249 Kč

 

s
Autor: archiv
Čurbes
Autor: Keri Smithová

Neočekávaný čurbes – Nastal čas na pořádný ČURBES! Připravte se na další várku destrukce! Po bestsellerech Destrukční deník a Tohle není kniha, které pobláznily celý svět i celé Česko, přichází další dávka destrukce od Keri Smithové. Tuto knihu berte jako svůj pokoj – místo, kde se můžete vydovádět, místo, kde můžete všechno, co je ve „skutečném světě“ zakázané.
Cena. 199 Kč

 

Pro malé detektivy

s
Autor: archiv
Čtyři a půl kamaráda a panter na školním dvoře
Autor: Joachim Friedrich

Kalle, který si rád hraje na detektiva, přijde pozdě do školy. Uvidí učitele matematiky, jak přijíždí na novém motocyklu, a tajně vyslechne podezřelý rozhovor dvou motorkářů. Zdá se, že motorkáři mají s učitelem matematiky nevyřízené účty…
Cena: 249 Kč

 

Pro nebojsy

s
Autor: archiv
Příšerné příběhy vánoční
Autor: Chris Priestley

Sedm příběhů prodchnutých tajuplnou, strašidelnou atmosférou a plných geniálně nečekaných zvratů. A samozřejmě nechybí nezbytné, hrůzu nahánějící poučení, že není radno porušovat pravidla ani psané či nepsané zákony a že zlé, zlomyslné chování je po zásluze potrestáno.
Cena 189 Kč

 

Komiks

s
Autor: archiv
Asterix – Caesarův papyrus
Autor: Jean-Yves Ferri, Kresby: Didier Conrad

Nejnovější dobrodružství odvážného Gala Asterixe a jeho přátel se točí kolem Caesarova díla Zápisky o válce galské. Caesar z něj totiž vypustil kapitolku o bitvě s vesnicí nepoddajných v Armorice. Tato informace však unikne na veřejnost díky galskému investigativnímu žurnalistovi…
Cena: 129 Kč

 

s
Autor: archiv
Bleach
Autor: Tite Kubo

Ičigo Kurosaki byl normální středoškolský student. Tedy až na to, že měl dvě šílené sestry, ještě šílenějšího otce, že se rád pral a viděl mrtvé lidi. To poslední byl asi tak nejmenší z jeho problémů. Ičigo s mrtvými vycházel docela dobře – alespoň do chvíle, než se mu v životě objevila záhadná Rukia Kučiki, která mu na krk hodila nebezpečný úkol. Už nestačilo jen mrtvé vidět. Bylo třeba i za ně bojovat.
Cena: 189 Kč

 

Pro srandisty

s
Autor: archiv
Naštěstí (ne)máme mléko
Autor: Neil Gaiman

Co když se obyčejné ráno změní v naprosto neobyčejný den? Představte si, co všechno může prožít váš tatínek, když si jen odskočí koupit mléko. Neuvěříte! Příběh plný vesmírných příšer, nejobludnějších oblud, stegosaurů a poníků od nejúspěšnějšího spisovatele žánru fantasy.
Cena: 229 Kč

 

s
Autor: archiv
Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy
Autor: Oldřiška Ciprová, Lenka Němcová

Tenhle super deník není jen jeden, ale jsou hned dva – holky Olivie a kluka Olivera, což jsou skoro devítiletá dvojčata. Jasně se ukazuje, že holka má prostě úplně jiný pohled na svět než kluk, už jaksi od přírody. I když je ségra „tupka“ a občas to její krákání není k vydržení a i když je brácha „smradlavej pitomeček“, přece jen jsou chvíle, kdy oba musí táhnout za jeden provaz!
Cena: 199 Kč

 

s
Autor: archiv
Děsná dvojka
Autor: Barnett Mac, John Jory

Nastoupit do nové školy není žádná legrace. Natož když se nová škola nachází v Zívákově, kde jsou největší (a jedinou) zajímavostí stáda krav, když si na vás hned první den zasedne sám ředitel, a když – a to je nejhorší – zjistíte, že místo nejlepšího školního vtipálka, na které jste si hodlali dělat nárok, je už obsazené!
Cena: 259 Kč

 

s
Autor: archiv
Nejveselejší kniha o pirátech
Autor: Mauri Kunnas, Tarja Kunnas

Máte rádi piráty? Pak je tahle knížka plná barevných obrázků, přesně pro vás. Šest příběhů velkých pirátských kapitánů a bukanýrů, pirátské princezny a jednoho trosečníka je skutečně napínavých.
Cena: 264 Kč

 

Pro puberťačky

s
Autor: archiv
Audrey se vrací
Autor: Sophie Kinsella

Čtrnáctiletou Audrey spolužačky krutě šikanovaly, proto ji už řadu měsíců vězní doma strach. Lépe se cítí jen ve tmě nebo alespoň za tmavými brýlemi. Změna přijde nečekaně – se sympatickým kamarádem jejího staršího bratra Linusem. Zůstane pouze u přátelství?
Cena: 249 Kč