Čtvrtek 23. května 2024
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana
Oblačno, déšť 21°C

Zábavný test: Jak držíte volant? Tohle to o vás vypovídá!

/
 • zábavný test
  18. února 2019 ● 06:00

  Mnozí z nás za volantem tráví podstatnou část dne a řízení je pro ně intuitivní činností.  A málokdo drží volant tak, jak nás to učili v autoškole. Podívejte se, jak držíte volant právě vy, možná vás to inspiruje  k zamyšlení nad stylem jízdy i sebou samými.

 • 1.

  Pečlivky

  Disciplinovaní, rozvážní a sebejistí, dodržují předpisy a neradi se za volantem vybavují. Dovezou vás do cíle bezpečně, ale velkou zábavu po cestě nečekejte. V jeho autě se nejí ani nehlučí.

  zábavný test
  Autor: archiv

 • 2.

  Pesimisté

  Řídí bez radosti, čistě účelově, nejraději jezdí sami. Jízdu si neužívají, berou ji jen jako způsob, jak se dostat z bodu A do bodu B.

  zábavný test
  Autor: archiv

 • 3.

  Katastrofisté

  Po cestě vyhodnocují všechna potenciální nebezpečenství, která se mohou vyskytnout, a rádi se o své úvahy podělí. Mohou také panikařit, bědovat či propadat beznaději. Raději jim do řízení nemluvte, nebo je popletete ještě víc.

  zábavný test
  Autor: archiv

 • 4.

  Frajeři

  Jsou pyšní na své zkušenosti. Neriskují zbytečně, ale ani se riziku nevyhýbají. Řízení je nezatěžuje, rádi si povídají se spolujezdci a vtipkují o ostatních řidičích. Pokud je pochválíte, jak si za volantem vedou, potěší je to.

  zábavný test
  Autor: archiv

 • 5.

  Profíci

  Za volantem jsou klidní a veselí, řídí uvolněně, nevadí jim povídat si s posádkou vozu, ale zároveň dávají pozor na cestu. Dovezou vás bezpečně do cíle.

   

  zábavný test
  Autor: archiv

 • 6.

  Snílci

  Nenávidí zácpy, složité dopravní situace, víceproudové silnice, objížďky. Pořád jsou trochu zasnění, milují klidné venkovské silničky a občas se zapovídají se spolujezdci.

   

  zábavný test
  Autor: archiv

 • 7.

  Hazardéři

  Milují riziko, řízení je pro ně hra. Rádi jezdí rychle, riskantně předjíždějí, klidně zprava. Pokud je budete napomínat, aby jeli opatrně, ještě přidají. Považují se za závodní jezdce a ostatní řidiči jim na silnici v podstatě překážejí.

   

  zábavný test
  Autor: archiv

 • 8.

  Nerváci

  Stále nervózní a podráždění, postrach spolujezdců i ostatních řidičů. Jsou to právě ti, co vybíhají na semaforech a dobývají se vám do auta, troubí, vybržďují a hádají se o parkovací místa.

   

  zábavný test
  Autor: archiv

   

   

Dnešní horoskopy