Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

„Vlčí“ úplněk přeje lásce! Přivolejte ji magickým rituálem s Petrou Alraune

/
 • 19. ledna 2019 ● 10:00

  Toužíte po lásce? Hledáte spřízněnou duši? V pondělí nastane úplné zatmění Měsíce a podle známé čarodějky Petry Alraune bude vesmír vašim přáním nakloněn. Vyzkoušejte Petřin magický rituál k získání vztahu na celý život...

 • 1.

  Vyberte vhodné pomůcky

  Sežeňte si růžové pomůcky. Svíčku, svícen, kámen růženín. I víno, které budete používat, má být růžové.

 • 2.

  Představujte si partnera

  Představte si partnera, ale ne konkrétního člověka! Spíš myslete na to, co je pro vás důležité. Ale dávejte si výjimečný pozor na své přání. Nedoporučují se příliš romantické představy, které by pak v běžném životě spíš překážely.

   

  Pusťte si hudbu a představujte si svým vnitřním zrakem, co všechno od svého partnera čekáte. Pak si vizualizujte svůj příběh krok za krokem. Pozor i na nevědomá přání, nezahrávejte si například s žárlivostí, ani s myšlenkami na násilí, i když vám připadají svůdné. Mnohé věci, které jsou sexy v představách, se v reálu stávají noční můrou.

 • 3.

  Pozvěte si průvodce

  Pokud chcete, pozvěte k rituálu duchovního průvodce, podle toho, který pantheon vyznáváte, ze severských bohů to je Freya, z antických Afrodite, z keltských Áine a ze slovanských Prija nebo Živa. Pak se můžete s prosbou o pomoc obracet na zvolenou bohyni. Například. „Freyo, pomoz mi najít lásku, buď mou ochránkyní a průvodkyní.“ V takovém případě se také doporučuje připravit si nějakou obětinu, například ulít bohyni trochu vína. Nechte svíčky dohořet, pak rituál skončí.

 • 4.

  Přání schovejte za zrcadlo

  Vše, co si přejete, sepište na papír a ten nalepte na zadní stranu zrcadla a za půl roku si přečtěte, co jste si zapsali. Možná budete překvapeni, jak moc vašich přání se splnilo, někdy ovšem způsobem, který jste nečekali...

ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy