Lehké letní šaty na pláž i do města

Vklouzněte do pohodlných letních šatů, které lichotí vašim křivkám. Vydejte se na procházku rozkvetlou letní přírodou a užijte si každou minutu vašeho volného času. Prohlédněte si letní kolekci šatů ALPINE PRO. Objevíte v ní elegantní pastelové barvy i jemné květinové potisky.

Autor: ALPINE PRO

Pohodlné kraťasy

Ať už se chystáte k moři, nebo se plánujete povalovat na chatě či u rybníka, určitě se vám budou hodit stylové kraťasy. Klasikou v šatníku jsou ty džínové. Na sportování využijete spíše lehčí a pružnější materiály, které budou dobře odvádět pot. Široký výběr barev i materiálů najdete v prodejnách a e-shopu ALPINE PRO.

Autor: ALPINE PRO

Volná trika a tílka

Do horkých letních dnů se nejvíce hodí trika, která jsou vzdušná a chladivá. Z materiálů jsou nejvhodnější ty přírodní jako bavlna, len nebo bambus. Příjemné jsou i kombinované materiály, které dobře odvádějí pot, patří k nim například bavlna s polyesterem. U střihu volte spíše volná rozevlátá trika a tílka než ta přiléhavá. Vyhrát si můžete s designem. Letošním trendem jsou tradiční námořnické vzory a květinový či maskáčový potisk. Prohlédněte si aktuální kolekci triček ALPINE PRO.

Autor: ALPINE PRO

Letní žabky a sandály

Taky už se těšíte, až vyklouznete z uzavřených bot do letních sandálů či žabek a vydáte se objevovat nové destinace? Pokud na vaše cesty sháníte doprovod, který vám poskytne maximální pohodlí na každém kroku, určitě neváhejte a prozkoumejte novou letní kolekci obuvi ALPINE PRO.

Autor: ALPINE PRO