1. Změňte svůj přístup

Vše začíná v hlavě. I samotné vzrušení a pocit ze sexu. Pokud chcete zažít něco nečekaného, nezapomenutelného a jedinečného, budete muset změnit svůj přístup. Více sportujte, méně se stresujte, najděte si každý den alespoň hodinu pro sebe, choďte do přírody a více si užívejte života. Vyzkoušejte tyto tipy na zaručený odpočinek a uvidíte, že se na samotný sex budete více těšit a prožijete i mnohem intenzivnější sex.

2. Naučte se překvapovat

Ovšem odpočinek a správné naladění ještě nezaručí, že bude sex skutečně nezapomenutelný. Pokud jste s vaším partnerem či partnerkou dlouho, určitě přesně víte, co bude následovat. Svůj protějšek máte přečtený jako knihu. Je potřeba vnést do vztahu něco nového, zajímavého, chce to nové zážitky. Proto jej či ji jednou za čas překvapte nějakou erotickou hračkou. Není na tom nic zvláštního ani zvrhlého. Naopak může takové zpestření fungovat jako účinné afrodisiakum.

3. Buďte otevření

Ale bez komunikace by to nešlo. Mluvte o tom, nebojte se otevřít a určitě si nezatajujte důležité detaily, představy ani přání. Přece jen jsou to vaše společné chvilky, tak ať stojí za to!

4. Nebojte se experimentovat

A nakonec experimentujte. Nemyslíme zde jen v podobě hraček. Podívejte se společně na erotický film, užijte si jeden druhého na netradičních místech, nebo vyzkoušejte prášky na erekci a podobné pomocníky. Nebojte, kvalitní tabletky na erekci nemají žádné vedlejší účinky, jejich nástup je velmi rychlý a seženete je zcela anonymně volně na internetu. Ovšem právě s nimi můžete zažít ten pravý intenzivní sex.