Fatty Pillow je pověstný svým osobitým humorem a oblibou v hraní čehokoli s kýmkoli. Není proto překvapením, že se rozhodl realizovat tento potrhlý žertík, aby svým fanouškům představil jednu ze svých vášní, kterou jsou seriály se zombie tematikou. Jak sám uvádí, chtěl si tímto zvrhlým vtípkem zkrátit čas na čekání na nové díly druhé série seriálu Fear The Walking Dead. Druhý díl můžete sledovat již dnes v 3:00 v původním znění a ve 22:00 s českým dabingem na televizní stanici AMC.

Autor: AMC Networks Central Europe

Live stream s proměnou na zombie se podle mě vydařil. Chci neskutečně poděkovat každému, kdo napsal, že se baví a že cení snahu, kterou jsme do toho vložili. Musím říci, že koncept měnit se v zombie a ještě to streamovat živě pro mě nebyl jednoduchý úkol a jakožto ne úplně herec jsem to prostě musel zvládnout. V každé pauze se mi
při 30 stupních přidělával make up, který ve finále dopadl úžasně
“, svěřil se Fatty Pillow ihned po natáčení fanouškům na svém facebooku. Coby zapálený filmový fanda a samozvaný zombie odborník se hodlá pustit i do role komentátora prvních dílů na svých účtech na sociálních sítích.

Autor: AMC Networks Central Europe

Že se jednalo opravdu o autentickou proměnu, dokazují i reakce fanoušků a samotného Fattyho na facebooku. „Bál jsem se sám sebe a lidi kolem mě taky úplně nechápali! Děkuji všem, kteří to nebrali zase tak vážně a prostě se pobavili.
A omlouvám se těm, které první video vyděsilo“.

V následujícím videu se můžete podívat, jak se děsivá proměna v zombie natáčela

Do povědomí české veřejnosti se tento prostorově výrazný streamer zapsal zejména kontroverzním komentováním počítačových her na internetu, které sám testuje. Svoji „FattyFamily“, jak své fanoušky nazývá, průběžně zásobuje vtipnými hláškami a dělí se s nimi téměř o veškerém dění
ze svého života.