Víno, ženy, zpěv

Tak vypadá představa ideálního večera pro většinu mužů. V Čechách se sice toto krédo traduje po staletí, ale přiznejme si, že Češi si ho trochu přetvořili k obrazu svému na pivo, ženy, zpěv. V podání amerického podniku Hooters by toto heslo znělo spíše pivo, ženy, sport. Dnes již tradiční restaurace je známá pro svou uvolněnou plážovou atmosféru, skvělé kuřecí křidélka a další výborné pokrmy jako krevety a burgery. Přesně tento koncept byl přenesen téměř do všech zemí světa a Česká republika není výjimkou.

Právě nabídku dobrých jídel si pochvaluje naprostá většina zákazníků a mezi nimi i Marek D.: „Já jsem si objednal Western BBQ a vážení povím vám lahoda! A když to tak shrnu, tak se za takovéto porce nemusí ani s cenami nějak stydět, když si to vezmu na gramáž, vše, co tam dostanete, tak to vychází za dobrej peníz…

Autor: Hooters

Kraťásky a výstřihy

Nemusíte mít strach, to není povinný dress code pro návštěvníky. V krátkých nohavičkách a v tílku s výstřihem vás přivítají již světově proslulé Hooters girls. Krásné dívky v sexy sportovním oblečku, díky kterým je Hooters vyhlášené a právem se jimi pyšní. Zákazníci mužského pohlaví tento styl obsluhy samozřejmě vítají s otevřenou náručí. Nadšení a pozitivní reakce ale přichází i od něžného pohlaví.

Po „skandálních“ informacích o otevření této nemravné americké restaurace, ve které je ženský personál dehonestován na úroveň vizuálního objektu, poskakujícího v sexy oblečcích lascivně kolem hostů, mi nezbylo nic jiného, než to jít prověřit. Příjemnou vizáž obsluhy (na place byly obyčejné pěkné holky, žádné miss ani miss silikon) oceňovaly i dámy mezi hosty (asi třetina návštěvníků, dámy nejrůznějšího věku i proporcí) a opravdu nevypadaly, že by je něco uráželo,“což potvrzuje i Tomáš S a není jediný. Celkovou spokojenost s jídlem, pitím a obsluhou ukazuje i Adam B.: „Pravé americké burgery, bifťoury, smaženice apod.  společně s vnadnými servírkami dělají z Hooters super podnik na mňamku doslova ve všech směrech.

Autor: Hooters

Právě Hooters girls se z velké části podílí na příjemném prostředí, které se skvěle hodí na sledování sportovních akcí, pro oslavu narozenin, firemní párty nebo jen k běžnému posezení.

Neváhejte a přijďte si užít zábavu v americkém stylu i vy.