Středa 17. dubna 2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie
Oblačno, déšť 10°C

Buďte královnou plesu: 5 tipů, jak zazářit!

/
 • Plesová sezóna je tu.
  11. února 2016 ● 09:31

  Také se chystáte na hasičský, rybářský, myslivecký či jiný ples? To určitě budete pečlivě vybírat šaty, doplňky a vymýšlet účes. Pomyslnou třešničkou na dortu bude vhodně zvolené líčení. Poradíme vám praktické fígle a jaké styly a šminky jsou letos »in«.

 • 1.

  Zapomeňte na vrásky

  Začněte nanesením pleťového krému, který pleť hydratuje a připraví na make-up. Liftingová péče okamžitě vyhladí pleť, a tím zamezí make-upu, aby se dostal do vrásek.

  Plesová sezóna je tu.
  Autor: profimedia

 • 2.

  Svěží po celou noc

  Zábava do brzkého rána může být vyčerpávající. Únavu by však měly pocítit jen vaše nohy. Ideální volbou je rozjasňující make-up. Pleť po něm bude dlouhé hodiny svěží.

  Plesová sezóna je tu.
  Autor: shutterstock.com

 • 3.

  Oči slaďte s róbou

  Oční stíny zkuste sladit s barvou šatů. Nebojte se popustit uzdu fantazii a experimentovat s barevnými kombinacemi. Nezapomeňte na prodlužující řasenku. „Letošní plesová sezona se nese v matných odstínech. Korunujte své šaty dokonalou tečkou v podobě luxusní matné,“ doporučuje vizážizta Avonu Pavel Bauer.

  Plesová sezóna je tu.
  Autor: shutterstock.com

 • 4.

  Nebojte se výrazně červených rtů

  Sáhněte po dlouhotrvající rtěnce nebo barvě na rty, kterou si nebudete muset v průběhu večera kontrolovat.

  Plesová sezóna je tu.
  Autor: shutterstock.com

 • 5.

  Dva tipy vizážisty Dermacol Tomáše Vidy:

  1. Ani večer ní líčení by nemělo působit přehnaně. Pokud z volíte výra zné líčení očí, pro líčení r tů volte svě tlejší a tlumenější rtě nku, přpípadně lesk na rty. Naopak výrazné rty doplňte neutrálním líčením očí.
  2. Nedokonalosti se na pleti objeví vždy v nejnevhodnější chvíli. Extra krycí make-up šikovně zamaskuje každý nedostatek.

  Plesová sezóna je tu.
  Autor: shutterstock.com

Dnešní horoskopy