Lekce z historie

Už víte, že čokoládové bonbony M&M´s jsou celosvětově oblíbenou pochoutkou. Určitě jste ale nevěděli, že sladkost, na které si dnes pochutnává kdekdo, nebyla dříve pro obyčejného člověka dostupná. Původně byla určena pouze pro vojáky, a až po vyhlášení míru v roce 1945 si ji začala dopřávat i široká veřejnost. Bonbony byly tak oblíbené, že se dokonce v roce 1981 staly první cukrovinkou, která spatřila vesmír z raketoplánu Colombia. A universum si ve společnosti astronautů prohlíží nadále.

Autor: Wrigley

Nejoblíbenější cukrovinka

Pokud jste vášnivými konzumenty čokoládových výrobků, pak ve vašem nákupním košíku jistě bonbony nemůžou chybět. M&M´s totiž svou oblibou a prodejem předčí jakékoli jiné cukrovinky jako tabulkové čokolády či tyčinky. Tomuto světovému prvenství jistě pomáhá i obliba konzumace čokolády u nás, kde byla značka v roce 1992 také zavedena.

Autor: Wrigley

Červený a Žlutý, sexy šedesátníci

Nevíte, o koho se jedná? Ale jistě, že víte! Červený a Žlutý jsou nepřehlédnutelnými hrdiny značky M&M´s. Jsou s vámi při každé zábavě, při vašem každodenním mlsání a letos díky vám dokonce ožívají, aby oslavili své šedesáté narozeniny. První, Červený je neopomenutelný šibal, trochu panovačný, rád rozkazuje a zároveň podezřívá. Rozhodně ale nepokazí žádnou zábavu. Málokdo mu kvůli jeho postavě a vrozené genialitě odolá. Co dodat, je prostě „k sežrání“.

Druhý, Žlutý, ten hodnější, je věčný optimista a dítě. Jeho nesmělý úsměv už dokázal poblouznit nejednu dívku a skrýt nejednu rošťárnu. Jeho bezstarostnost vás jednoduše okouzlí. Žádná dívka neunikne jeho hledáčku. Ale pozor, vybírá si jen ty, které milují žlutou barvu.

Autor: Wrigley

Oslavte narozeniny Červeného a Žlutého tím, že si na nich pochutnáte při domácí párty s přáteli!

Více se dozvíte na www.m-ms.cz