Cestování, kam vás kola zavezou

Pořiďte dárkový certifikát na cesty.
Tohle je dárek pro kohokoliv, kdo rád cestuje. Pořiďte dárkový certifikát na cesty Evropou autobusy Eurolines. Cíl cesty si může až do 15. prosince příštího roku zvolit obdarovaný sám. Vybírat může z mnoha měst v Belgii, Francii, Maďarsku, Německu, Španělsku, Velké Británii, Chorvatsku, Holandsku nebo v Rakousku.

Hubnutí s trenérem

Snaží se váš blízký zhubnout, zkoušel to už několikrát a vždycky se vrátil na původní nechtěnou váhu? Pořiďte mu výživového kouče Martina Škábu, který s ním naplánuje jídelníček, naučí ho zdravě jíst i vybírat potraviny v obchodech, ale který s ním také vybere ideální druh pohybu a bude ho provázet cestou zdravého životního stylu.

Fotografování pro každého

Na kurzu fotografování s Janem Rybářem, vítězem Czech Press Photo, se naučí fotografovat každý za jediný den.
Na kurzu fotografování s Janem Rybářem, vítězem Czech Press Photo, se naučí fotografovat každý za jediný den. Tento fotokurz je unikátní tím, že vás nikdo nebude nutit zabývat se hodiny a hodiny technikou a funkcemi fotoaparátu, tady se především fotí!

Malování za zrcadlem

Voucher na kurzy malování trochu jinak udělají radost všem neposedným dětem s bujnou fantazií. Na hodinách netradičního kurzu malování Za zrcadlem.cz je lektor součástí dětského světa i fantazie. Vaše ratolesti se hned stanou malíři, vyzkoušejí nejrůznější techniky, maluje se tady na zemi, rukama, poslepu a hlavně společně. Malování touto formou jim pomůže rozvinout kreativitu i podpořit sebevědomí, protože tady je všechno správně.

Plavání pro děti

Potěšte dárkovým poukazem na plavání s dětmi.
Nevíte, co koupit snaše nebo sestře? Potěšte ji dárkovým poukazem na plavání s dětmi. Například Baby Club Juklík na Praze 5 je vybaven jak pro miminka, tak i pro větší závodníky. Najdete zde vaničku pro nejmenší a dva bazény, které jsou rozděleny pro děti dle věku.

Instruktorský kurz

Speciální vzdělávací i rekvalifikační programy nabízí Český svaz aerobiku a fitness.
Pokud  baví vaši manželku či přítelkyni cvičení, darujte jí instruktorský kurz. Speciální vzdělávací i rekvalifikační programy nabízí Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz. Kromě ukázek lekcí nabízených stylů na vás v základním kurzu čeká spousta zábavného cvičení a zajímavě podaná teorie obecné i funkční anatomie, svalové fyziologie, biomechaniky pohybu, ale také správné výživy.

Vtipné vitamíny

Regenerace, Odkyselení, Rozšoupávák, Šejk a bejk, Odvar z babského ucha, Metrix, Šefíkova specialitka nebo Koleňák – tak pojmenovávají Češi své mixy plné vitamínů, minerálů a dalších živin, jejichž vytváření poslední rok doslova podlehli. Na prvním českém internetovém mixeru 4fitness.cz můžete namíchat vhodné vitamíny a doplňky stravy také jako dárek pro své blízké - proti prochladnutí, únavě pohybového aparátu, na zvýšení imunity, snížení hladiny cholesterolu, pro vitalitu, posílení kostí, na hubnutí, posílení svalů i pro zdravou pleť. A nezapomeňte je nějak vtipně nazvat!

Cvičení pro opičky

V Praze jsou dvě zcela unikátní tělocvičny Monkey´s Gym, které jsou ušity na míru dětem.
V Praze jsou dvě zcela unikátní tělocvičny Monkey´s Gym, které jsou ušity na míru dětem. Tělocvična je vybavena cvičicím nářadím speciálně pro děti, ať už se jedná o kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, zábavné barevné a měkké cvičební prvky nebo horolezeckou stěnu. V hodinách nechybí hry s míčem, dovednostní aktivity, trénuje se obratnost i rychlost a hrají se hry, aby si děti pohyb skutečně oblíbily.