Zelený buclák

Cena: 299 Kč (pivnidarky.cz)
Pořádáte často grilování, nebo posezení s přáteli? Nebo vám jen vadí, že váš pivař pije pivo z lahve a vypadá jak buran? Přimhuřte oko nad jeho nekonečnou žízní a darujte mu elegantní ručně dělaný půllitr ze zeleného skla. Cena: 299 Kč (pivnidarky.cz)

Otvírák s počítadlem

Cena: 125 Kč (bestdarky.cz)
Chcete mít pod kontrolou kolik toho váš manžel či přítel vypije? Nebo ho naopak podporujete, aby si mohl zaznamenávat své osobní rekordy? Pak potřebujete otvírák s počítadlem otevřených zátek. Na displej se vejde až pětimístné číslo a na jednu baterii vydrží otvírák počítat až 2 roky. Cena: 125 Kč (bestdarky.cz)

Otvírák na ledničku

Cena: 445 Kč (toptoys.cz)
Díky tomuto magnetu nebudete muset už nikdy hledat otvírák. Prostě ho přiložíte na dveře lednice a máte pokoj. Silný magnet ho udrží na místě, i když budete s víčkem trochu zápasit. Cena: 445 Kč (toptoys.cz)

Ledový půllitr

Cena: 120 Kč (vyber-darek.cz)
Po žádném pivu je teplé pivo druhé nejhorší pivo na světě. Půllitr vyrobený akrylového skla se speciálním gelem ale dokáže i to nejteplejší pivo během okamžiku vychladit. Stačí ho na chvíli umístit do mrazáku. Cena: 120 Kč (vyber-darek.cz)

Podložka do lednice

Cena: 145 Kč (naoko.cz)
Kutálí se vám pivní lahve po lednici a chcete tomu udělat přítrž? Kupte svému partnerovi k Vánocům jednoduchou podložku, díky níž bude moci z lahví v lednici vystavět úchvatnou pyramidu. Dáte mu tak najevo, že vám jeho záliba v pivu nevadí a využít ji můžete i na víno, nebo nápoje v plechovce. Cena: 145 Kč (naoko.cz)

Pivní počítadlo

Cena: 100 Kč (ptakoviny.biz)
Zapomene se občas váš manžel ve své oblíbené hospůdce. Naznačte mu, kdy by měl odejít. Cena: 100 Kč (ptakoviny.biz)

Chmelová kosmetika

Cena: 149 Kč (obchod-darky.cz)
Chcete dokázat své drahé polovičce, že pivo dělá krásné tělo? Darujte speciální pivní kosmetiku. Kombinace extraktu z pivních kvasnic (a chmelu obecnéhomá vynikající hydratační, antiseptické a mírně hojivé a protizánětlivé účinky. Cena: 149 Kč (obchod-darky.cz)

Naducaný polštářek

Cena: 359 Kč (netradicní-darky.cz)
Jen samé krásné sny o pivu zařídí polštářek ve tvaru sudu. Cena: 359 Kč (netradicní-darky.cz)

Helma pro pivaře

Cena: 199 Kč (netradiční-darky.cz)
Popíjet pivo, neodložit televizní ovladač a ještě k tomu třeba chroupat brambůrky.. To umožní originální pivní helma.  Do dvou držáků se umístí plechovky s pivem. Do nich se zasunou kratší hadičky a delší konec se dá do úst. A pak už jen stačí popíjet… Cena: 199 Kč (netradiční-darky.cz)

Retro pivo

Cena: 499 (Albert)
Dřevěná bedýnka s pečetí s osmi pivy s originálními historickými etiketami udělá z pití piva ten správný sváteční zážitek. Takový dárek vykouzlí úsměv na tváři nejednoho milovníka piva, historie a české klasiky. Originální bedýnku pak můžete využít jako dekoraci s nesčetnými možnostmi využití. Cena: 499 (Albert)

Moravské archivní pivo

Starobrno Reserva 2013, 100 Kč (supermarkety)
Pro pivní znalce nenajdete vhodnější dárek. Toto pivo pochází výhradně z domácích zdrojů, má korkovou zátku jištěnou drátem jako šampaňské, originální krabici, 8% alkoholu a přídomek »výběr ze sladů«. Že jste o ničem podobném ještě neslyšeli? To proto, že je to absolutní novinka. Pivo podle výrobce můžete archivovat až 10 let podobně jako kvalitní víno a každý rok bude lepší. Nebudete litovat, ani když neodoláte a otevřete ho ihned. Starobrno Reserva 2013, 100 Kč (supermarkety)
Fotogalerie
11 fotografií