Šedozelená se vedle modrošedé barvy řadí mezi největší favority vaší skříně. Oba odstíny lze kombinovat s jemnými tělovými odstíny nebo pro větší efekt s o několik tónů silnější barvou modré a zelené. Pokud se považujete za výraznou a silnou osobnost, sáhněte po temně fialové v kombinaci s červenou.

„Letošní sezóna je plná novinek v pastelových odstínech. Například pastelový odstín modré s šedými podtóny. Netradiční spojení se skvělým výsledkem vytvoříme kombinací s oranžovou v barvě pomeranče,“ říká Monika Janotová módní odbornice GATE.

Nebojte se papouška

Jste příznivkyní spíše tmavých barev? Tak nemusíte měnit celý svůj šatník, ale pořiďte si pár barevných doplňků třeba v neonových barvách. „Pokud se bojíte, abyste nevypadala s kombinací barev jako papoušek, vylaďte se pouze do dvou barev. Krásně k sobě ladí třeba černá a růžová. Veselou kombinací je tyrkysová s růžovou,“ dodává Monika Janotova z GATE.

Letí smaragdy

Velkým barevným hitem je letos smaragdově zelená. Objevuje se na kalhotových kostýmech, sukních i trendy minišatech. Té to nejlépe ladí s různými zelenými, od žlutozelené, zelené s šedavými podtóny až po nejsvětlejší pastelové odstíny.

Hnědou se zlatou

Pokud jste zastánkyní, že černá se hodí ke všemu, tak si dejte pozor na kombinaci s hnědou. S tou černá nevypadá příliš dobře. Máte-li rádi hnědou, spíše ji skombinujte se zlatou nebo zelenou.

Fotogalerie
7 fotografií