Statisíce českých rodin každoročně volí pro svou letní dovolenou u moře chorvatský Jadran. To souvisí nejen s nádherným mořem a prostředím, ale také s jistotou, pocitem bezpečí a kvalitními službami. Jedním z dalších důvodů pro rodiny s dětmi, proč jet na Jadran, je existence NEPTUN KLUBŮ, které v Chorvatsku organizuje již řadu let cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS.

Animační program NEPTUN KLUBŮ, který je samozřejmě v češtině, se stará o to, aby dovolená pro dospělé i děti byla tím, na co se ještě dlouhé měsíce doma po návratu z dovolené vzpomíná. O tom, že to tato cestovka opravdu dokáže, se lze přesvědčit z písemných ohlasů spokojených dospělých a dětí na www.ckvt.cz.

Autor: www.ckvt.cz

Od příjezdu k moři budou vaše dny plné pohody, smíchu a dobré nálady. Soutěže, kvízy, sportovní utkání a nejenom to!  Během vaší letní dovolené v NEPTUN KLUBECH se vám může naskytnout příležitost, že klub navštíví celebrita, kterou znáte z televizní obrazovky. V minulosti usedli do „křesla pro hosta“ například herci Petr Nárožný, Tereza a Petr Kostkovi, Josef Dvořák, Aleš Háma, Petr Vondráček, Pavel Trávníček, pěvecké hvězdy Petra Janů, Hanka Křížková, režisér Jiří Adamec, taneční mistr Zdeněk Chlopčík a řada dalších zajímavých lidí českého společenského života.

Nezbývá než prožít letošní dovolenou v NEPTUN KLUBECH na Jadranu!

Autor: www.ckvt.cz
 

Není nic jednoduššího, než kliknout na http://www.ckvt.cz/menu-neptun-kluby-na-jadranu/ kde najdete NEPTUN KLUBY VÍTKOVICE TOURS v chorvatských letoviscích Gradac, Promajna, Baška Voda, sv. Filip i Jakov, Fažana a Kaštel Štafilić.

Ve většině NEPTUN KLUBŮ jsou až dvě děti do 12let ZDARMA, a to i v těch All Inclusive!

Autor: www.ckvt.cz

Rezervujte si vaši nezapomenutelnou dovolenou v NEPTUN KLUBECH na chorvatském Jadranu  v pobočkách cestovní kanceláře VÍTKOVICE TOURS, nebo volejte 59 666 40 40 nebo rezervujte z pohodlí svého domova na www.ckvt.cz.

Autor: www.ckvt.cz