Všechny kostýmy si můžete prohlédnout a vyzkoušet v příjemném prostředí půjčovny kostýmů, která se nachází na Praze 7 v ulici Veletržní 1 v blízkosti metra C Vltavská a tramvajové zastávky Veletržní palác (www.PujcovnaKostymuPraha.cz). Půjčovna má k dispozici 4 zkušební kabinky a 200m2 výstavní plochy kde naleznete kromě kostýmů také tisíce doplňků (paruky, líčidla, masky, andělská křídla, barevné kontaktní čočky…). Kompletní nabídku kostýmů i doplňků k zakoupení za nejnižší ceny naleznete na www.PartyKostym.cz.

Autor: www.PujcovnaKostymuPraha.cz

Nabídka kostýmů k zapůjčení je skutečně velmi široká a zahrnuje např. kostýmy: 20tá - 30tá léta (mafiáni, gangsteři, charleston, prohibice..), historické kostýmy ve stylu zámeckých paní, sluhů a králů. Dále pak pirátské , bukanýrské a námořnické kostýmy jak kapitánů tak námořníků a námořnic.  Dále také kostýmy pro 70tá a 80tá léta, kostýmy filmových hrdinů a postav, jeptišek a kněží, klaunů, kovbojů, policejní a vojenské uniformy, opomenout nesmíme také kostýmy pro Halloween ve stylu upírů, zombie, vlkodlaků, čarodějnic a dalších temných bytostí. Andělé, čerti, kostýmy Mikulášů a Santa Klausů patří pak k povinné výbavě.  V této půjčovné kostýmů, ale také naleznete bohatou nabídku dámských Sexy Kostýmů a korzetů k zapůjčení, ale také i k prodeji za bezkonkurenční ceny! Kompletní nabídku krásných sexy kostýmů a korzetů pak naleznete na www.SexyKostym.cz za velmi nízké ceny. Sexy Kostým se hodí na každou odvážnější párty nebo oslavu narozenin a korzet udělá radost každé ženě díky krásně vytvarované postavě.

Pokud tedy hledáte kostým k zapůjčení na Váš večírek nebo oslavu Půjčovna a Prodejna kostýmů na Praze 7 v ulici Veletržní 1 je pro Vás ta nejlepší volba.