„V našich obchodech vše pravidelně dezinfikujeme a dbáme na nošení roušek i dodržování 2metrových rozestupů. V rámci důrazu na bezkontaktní nákup bych chtěl upozornit na naši službu Scan & Shop, díky které mohou naši zákazníci nakupovat rovnou do svých tašek. Dalším obrovským pomocníkem v boji za bezpečnější nakupování jsou také služby Tesco Online nákupy a Tesco Zásilka. Díky nim mohou zákazníci nakupovat online z pohodlí svého domova,“ vysvětluje Patrik Dojčinovič, výkonný ředitel Tesco pro Českou republiku.

Autor: Tesco Stores ČR

Tesco je tu pro vás za všech okolností

Společnost Tesco si plně uvědomuje svou odpovědnost při zásobování obyvatel Česka potravinami. Dělá vše pro to, aby mohla všem zákazníkům za každých okolností přinášet potraviny a všechny potřebné výrobky. Zásoby potravin, drogerie a dalších výrobků v distribučním centru jsou dostatečné a průběžně pokračuje jejich plynulé doplňování. Z distribučního centra Tesco v Postřižíně denně putují čerstvé i trvanlivé potraviny do každého z více než 180 obchodů Tesco v celé České republice.

Autor: Tesco Stores ČR

„Veškeré služby Tesco by samozřejmě nemohly fungovat bez našich kolegů. V průběhu jara patřili k důležitým lidem v první linii a my si jejich neúnavné práce mimořádně vážíme. S blížícím se vánočním obdobím počítáme s posílením našich týmů, abychom i tentokrát toto vypjaté období zvládli,“ říká Patrik Dojčinovič a dodává: „Nejzásadnějším článek celého řetězce jste samozřejmě vy, naši zákazníci. Díky tomu, že u nás stále nakupujete a dodržujete veškerá bezpečnostní opatření, můžeme i nadále pomáhat všem občanům s bezproblémovým zásobením. Děkuji za vaši přízeň a věřím, že společně překonáme i toto náročné období,“ dodává Patrik Dojčinovič.

Patrik Dojčinovič a Aleš Slavíček
Autor: Tesco Stores ČR

A protože opakování je matka moudrosti, společnost Tesco připravila krátké instruktážní video k tomu, jak bezpečně se nejen v prostorách obchodů chovat bezpečně, nejen s ohledem k sobě, ale i ostatním.