Legendární panenka Barbie a její kamarádky, tajuplné příšerky z Monster High, dechberoucí rychlá auta ze stáje Hot Wheels či roztomilá modrá Mašinka Tomáš – oblíbené hračky od Mattela, které již léta baví děti po celém světě. A nyní je můžete všechny potkat na jednom místě, a některé z nich dokonce v životní velikosti… Od 5. do 23. prosince se OC Šestka promění v ráj pro všechny děti i hravé dospěláky. Nepřeberné množství hraček pro kluky i holky, herny, čtení pohádek, filmové projekce a soutěže o krásné ceny.

Panenky všude, kam se podíváš

Pro ty nejmenší je určený dětský koutek s oblíbenou Mašinkou Tomášem a jejími kamarády z železničního depa na ostrově Sodor. Malé slečny si budou moci v hernách vybrat z nepřeberného množství panenek. Od oblíbené panenky Barbie a jejích kamarádek, tajuplných příšerek Monster High, až po děti známých pohádkových postav z elitní střední školy Ever After High. A své oblíbené panenky budou moci potkat i v životní velikosti.

Autor: OC Šestka

 

Zábava pro kluky i tatínky

A pokud máte doma kluka, pošlete ho, ať si i s tatínkem zazávodí na autodromu Hotwheels, zalétá si s Práškem z oblíbeného filmu Letadla, zaburácí s Blesk McQueenem a na závěr se můžou všichni společně vyřádit v BOOMco herně. „Boomco herna bude v našich podmínkách skutečně unikátní. K dispozici máme množství blasterů a šipek a v herně nechybí ani terénní překážky,“ popisuje Leoš Pajer, marketingový manažer OC Šestka. „Pro ty, kteří budou chtít změřit síly v týmech, máme připravenou i možnost zarezervovat si hernu jen pro sebe,“ dodává.

A zatímco si děti budou hrát v některé z mnoha heren, vy si můžete odpočinout ve speciální relax zóně pro maminky nebo občerstvit tělo i duch ve Scrabble playcafé.

Všechny hračky si budete moci samozřejmě i zakoupit, nebo je třeba vyhrát v některé z mnoha soutěží, které poběží každý víkend.  Připravená je i oblíbená malířská soutěž. Její průběh, hlasování i výsledky budou k dispozici na Facebooku tohoto oblíbeného pražského centra. 

Autor: OC Šestka

Vánoce s Mattelem v OC Šestka.

Každý víkend od 5.12. do 23.12. vždy od pátku do neděle včetně prodlouženého víkendu před Vánocemi v čase od 10.00–19.00 hod.

Rozsahem i záběrem od nejnovějších hraček až po ty starší půjde o jednu z nejrozsáhlejších prezentací tohoto světoznámého výrobce v České republice.

Další informace na www.oc-sestka.cz a na www.facebook.com/ocsestka.