Jaké vám přinese operativní leasing výhody a jak vybrat ten nejvýhodnější?

Operativní leasing je nejrychlejší cestou, jak si pořídit nový vůz. Sáhnout přitom nemusíte jen po běžných modelech, ale pořídit si můžete i luxusnější automobily. S operativním leasingem vám nevznikají žádné další náklady. Položky jako povinné ručení, havarijní pojištění jsou zahrnuty v měsíční splátce vozu.

Abyste si mohli sjednat operativní leasing na vybrané vozidlo, nemusíte skládat dopředu žádnou akontaci a předem se dozvíte, kolik vás bude vozidlo po celou dobu provozu celkově stát. Na webu NaOperak.cz si je možné porovnat jednotlivé nabídky operativního leasingu na základě doby nájmu a ročního nájezdu. Snadno si tak vyberete nejvýhodnější nabídku podle vašich parametrů. Vozy na operativní leasing lze pořídit už od 2.900 Kč bez DPH měsíčně.

Operativní leasing na krátkou dobu i na ojeté vozy

Současná pandemie změnila poptávku i co se týče operativního leasingu. Firmy poskytující vozy na OL se přizpůsobují. V posledních měsících vzrostla poptávka po krátkodobém operativním leasingu na dobu 6 – 12 měsíců s plným servisem, ale žádaný je i operativní leasing na ojeté automobily.

V nabídkách operativních leasingů se také nově objevují zánovní nebo ojeté vrácené vozy právě z operáků. Můžete tak narazit na velmi výhodné nabídky na vozy se stářím do 3 let. I ve výběru ojetých vozidel vám může také pomoci srovnávač operativních leasingů NaOperak.cz.