„Všem našim zákazníkům nabízíme možnost využít tzv. Operativního financování,“ říká Pavel Foltýn z Auto ESA a přibližuje produkt, který Auto ESA zavádí na trh jako jeden z prvních prodejců ojetých automobilů: „Jde o finanční produkt s nulovou akontací a velmi nízkými měsíčními splátkami.“ Kouzlo operativního financování však nespočívá pouze v nízkých splátkách a nulové akontaci. Podle Foltýna se zákazník ihned stává majitelem vozu a navíc mu firma garantuje nabídku na zpětný odkup vozu. Jde tedy o jeden z nejvýhodnějších a nejbezpečnějších způsobů nákupu ojetiny vůbec. Navíc, každý zákazník může kdykoliv vyměnit zakoupené vozidlo za jiné se stejnou měsíční splátkou.

Autor: Auto ESA

„Naši klienti nejsou limitováni ani v počtu ujetých kilometrů, jak tomu bývá u standardního operativního leasingu,“ říká Foltýn z Auto ESA a doplňuje: „Prostě jen převezmou klíčky od vozu a jezdí jak potřebují.“ Operativní financování ojetého vozu lze využít při nákupu jakéhokoliv vozu z nabídky Auto ESA, tedy aktuálně z více než 4000 vozidel. „Naše nabídka je opravdu pestrá a věřím, že každý zájemce o operativní financování nalezne pro sebe ten správný vůz,“ uzavírá Foltýn.

Autor: Auto ESA

Jestli jste tedy po Vánocích finančně vyčerpaní a přesto potřebujete řešit nákup spolehlivého vozu, neváhejte. Operativní financování od Auto ESA je velmi výhodným řešením, které v žádném případě váš rodinný rozpočet nezatíží.

Fotogalerie
3 fotografie