Paní Anna pochází ze Slovenska, stejně jako její manžel Ladislav (79). Do Čech se dostala jako malé dítě, když si ji adoptovala česká rodina. S manželem se poznali v Kraslicích, kde spolu dodnes žijí ve skromném bytě. „Pracovala jsem řadu let jako pomocná kuchařka a můj muž jezdil u pekáren. Stále chodím na brigády. Dvacet let uklízím v místním internátě,“ popisuje aktivní seniorka.

Radost milovaným

Jak sama říká, peníze ji moc potěšily. „Jsem pravidelná čtenářka Blesku, a tak jsem si to zasloužila,“ zažertovala a dodala: „Nikdy jsem nic nevyhrála a teď tohle. Je to parádní,“ měla slzy na krajíčku Anna. A jak s výhrou naloží? „Rozdělím peníze mezi vnoučata a pravnoučátka. Blíží se Vánoce, a tak jim nějakou tou korunou udělám určitě radost. My už nic nepotřebujeme,“ uzavírá nesobecky šťastná výherkyně.

Mazlíčka si rozmysleli

S manželem chovali celý život pejsky. Nejvíce je oslovila rasa československého vlčáka tzv. čévéčko. „Byla to kříženečka s karpatským vlkem. V září nám po 16 letech ale Tulinka zemřela. Nového už nechceme,“ dodává paní Anna.

Pozor! Dnes o deset, v pátek o 100 000 Kč

Stírejte a vyhrávejte, protože máte velikou šanci. V losování DENNÍ HRY můžete dnes vyhrát 10 tisíc korun a v pátek ještě větší balík. Na jednoho šťastlivce čekají pohádkové peníze – 100 000 korun! A pozor! Hraje se už jen do neděle.