Celý život procházely rukama Ludmily Merglové cizí peníze. Pětačtyřicet let totiž pracovala jako bankovní úřednice nebo účetní. Teď se díky výhře těší z vlastního »balíku« . Blesk kupuje už roky každý den. Trhák nehrála poprvé, ale »kliku« až dosud neměla. „Už mě napadlo, že to nefunguje. Teď jste mě přesvědčili, že je to fér hra. Je to hezké,“ radovala se šťastlivkyně a plánovala, co s částkou udělá.    

S manželem milovali hory. Nedávno zemřel, a tak by chtěla jet nejspíš do Alp s dcerou a rodinou. „I když jsem v důchodu, rozhodně nesedím za pecí. Hory jsou moje srdeční záležitost. Koronavirus ale teď cestování moc nenahrává. Počkáme, až pomine, a pak uvidíme,“ svěřila se. Stejně prý dnes už nelyžuje, ale má ráda letní turistiku. Když nad výhrou přemítá, myslí i na svá čtyři vnoučata a malou rodinnou sešlost.

Trhejte, doporučuji!

„Stoprocentně doporučuji ostatním, aby také trhali. Je to milé a funguje to. Teď už tomu věřím,“ doporučuje paní Ludmila čtenářům Blesku. A když nic jiného, prý si alespoň počte. „Nemám oblíbené rubriky, Blesk přečtu celý a vyluštím si křížovku. Je sice malá, ale šikovná,“ dodává s úsměvem.