„Myslíte si, že bez té fotografie by to nešlo?“ zkoušela hned na úvod smlouvat s redaktorem Blesku. Po focení se ale paní Hana z Dačic na Jindřichohradecku rozpovídala. Už 15 let je pravidelnou čtenářkou Blesku a tohle je její vůbec první výhra v životě. „Já jsem kdysi učila ve škole, kde Blesk nosila kolegyně, já pak si ho vždy přečetla po ní,“ vysvětluje svoje seznámení s deníkem, který už si nyní každý den léta kupuje sama.

Šťastnou esemesku odeslala do Prahy v úterý v 8 hodin ráno. „Celý ten den byl strašně fajn, a já jako bych tušila, že to přijde,“ usmívala se výherkyně. „Dokonce jsem si říkala, že budu brát i neznámá čísla, na která běžně v mobilu nereaguji. Napadlo mě, jak by to bylo skvělé, kdyby se někdo právě z Blesku ozval,“ přiznává sympatická učitelka. A pak to přišlo! „Představte si, že jsem z toho vůbec nebyla překvapená,“ líčí Hana s odkazem na svou předtuchu.

„V tu chvíli jsem byla na procházce a řekla jsem si, že to nikomu neřeknu. Vy mě teď prozradíte,“ dodává naoko vyčítavě. „Mám dvě velké dcery, ty to taky doposud nevěděly. Chtěla jsem je překvapit... Takže jim z výhry udělám nějakou radost a zbytek ponechám na horší časy,“ prozrazuje »trháková« výherkyně.

VIDEO: Výherkyně Trháku ze Strážnice

Video
délka: 00:26
1080p 720p 360p

Výherkyně Trháku ze Strážnice Hynek Zdeněk, blesk.cz